XXI Niedziela Zwykła

21-08-2016r.
  1. Dzisiaj nabożeństwo „Droga Światła” o godz. 1815 – serdecznie zapraszamy.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Gorazdowskiego 2 klatka V. Dzisiaj z racji trzeciej niedzieli miesiąca taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła – wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. W środę msza święta wieczorna połączona z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań – zapraszamy.
  1. W najbliższy piątek – 26 sierpnia – przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Duszpasterstwo Rolników Archidiecezji Przemyskiej oraz Parafa W Polańczyku zapraszają na XXXIII Dożynki Archidiecezjalne, które odbędą się w następną niedzielę 28 sierpnia. Uroczysta Msza św. dziękczynna za zbiory o godz. 1200. Zapraszamy serdecznie.
  1. Burmistrz Miasta Sanoka serdecznie zaprasza na II Zjazd Karpacki „Karpaty – Góry Kultury”. Główne uroczystości rozpocznie msza święta, która zostanie odprawiona 28 sierpnia (niedziela) o godzinie 1100 na dziedzińcu sanockiego Zamku. Po eucharystii uczestnicy zjazdu w barwnym korowodzie przejdą ulicami miasta na sanocki Skansen, gdzie odbędzie się prezentacja zespołów folklorystycznych z różnych części Karpat. Pełny program znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  1. Przypominamy o trwającej akcji: „Tornister pełen uśmiechu” prosimy o składanie plecaków oraz przyborów szkolnych w zakrystii, kancelarii czy do pojemników, które znajdują się przy drzwiach świątyni. Wiemy, że wiele dzieci potrzebuje naszej pomocy i wsparcia – za zrozumienie i okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają prasę katolicką – polecamy Tygodnik Niedziela a w nim artykuł zatytułowany: „Czuły dotyk Jezusa”.

Intencje zbiorowe:

+Marian Czubski – z Róży św. Wojciecha
26.08 – godz. 630.

+Janina Sowa – od sąsiadów z klatki
26.08 – godz. 1800.

+Jadwiga Milczanowska – od sąsiadów z ulicy Goslara
27.08 – godz. 700.

W intencji Sióstr z Róży św. Moniki
27.08 – godz. 700.

+Władysław Gaweł – od sąsiadów z działki z Białej Góry
28.08. – godz. 700.

 

 Pomódlmy się w intencji zmarłych bliskich naszemu sercu.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…20 sierpnia 2016|