Intencje mszalne

  • Intencje mszalne 20-27.05.2024

    20 – 26.05.2024 r.

    PONIEDZIAŁEK 20.05.2024 r.
    6.301) + Wiesława (k) Ząbkiewicz – od koleżanek i kolegów z pracy
    2) + Stanisław Kiszka – od koleżanek i kolegów z pracy Beaty
    Poza parafią:
    1) + Jan Sobolak (greg. 20) (ks. Krystian)
    7.001) + Zbigniew Baranowski – od żony Stanisławy Baranowskiej
    2) + Józef Bigos – od kolegów z pracy
    18:001) + Maria Słomiana (greg. 20)
    2) + Ewa Pawlecka – od sąsiadów z bloku z ul. Sadowej 14
    Poza parafią:
    1) + Bogumiła (k) Wójcik (greg. 20) (ks. Roman)
    2) + Eugeniusz Milczanowski (greg. 20) (ks. Dariusz)
    3) + Adolf Tchórz (greg. 8) (ks. Kazimierz)
    4) + Mariusz Chytła – od sąsiadów (ks. Roman)
    5) + Maria Witka – od Joanny i Zdzisława Ostrowskich (ks. Damian)
    6) + Eugeniusz Bochenek – od sąsiadów z ul. Maków (ks. Kazimierz)
    WTOREK 21.05.2024 r.
    6.301) + Agnieszka Bacza – od wujka Jerzego z rodziną
    2) + Wiesława (k) Ząbkiewicz – od koleżanek i kolegów z pracy
    Poza parafią:
    1) + Jan Sobolak (greg. 21) (ks. Krystian)
    7.001) + Władysława (k) Piecuch – od wnuka Tomasza z Amelią 
    2) + Tadeusz Jawor – od sąsiadów z ul. Tarugutta 18
    18:001) + Maria Słomiana (greg. 21)
    2) + Ewa Pawlecka – od sąsiadów z bloku z ul. Sadowej 14
    Poza parafią:
    1) + Bogumiła (k) Wójcik (greg. 21 ) (ks. Roman)
    2) + Eugeniusz Milczanowski (greg. 21) (ks. Dariusz)
    3) + Adolf Tchórz (greg. 9) (ks. Kazimierz)
    4) + Mariusz Chytła – od sąsiadów (ks. Roman)
    5) + Maria Witka – od koleżanek z pracy Danuty (ks. Damian)
    6) + Eugeniusz Bochenek – od sąsiadów z ul. Maków (ks. Kazimierz)
    ŚRODA 22.05.2024 r.
    6.301) + Wacław Przybyła
    2) + Zofia Nycz (16 r.śm.)
    Poza parafią:
    1) + Jan Sobolak (greg. 22) (ks. Krystian)
    7.001) + Jarosław Gładysz (1 r.śm.) – od żony Genowefy i dzieci z rodzinami
    2) + Józef Bigos – od kolegów z pracy
    18.001) NOWENNOWA – w intencji próśb i podziękowań składanych podczas Nowenny ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy
    2) + Maria Słomiana (greg. 22)
    Poza parafią:1) + Bogumiła (k) Wójcik (greg. 22) (ks. Roman)
    2) + Eugeniusz Milczanowski (greg. 22) (ks. Dariusz)
    3) + Adolf Tchórz (greg. 10) (ks. Kazimierz)
    4) + Mariusz Chytła – od koleżanek i kolegów z klasy Leszka (ks. Roman)
    5) + Maria Witka – od rodziny Turzańskich (ks. Damian)
    6) + Eugeniusz Bochenek – od sąsiadów z ul. Maków (ks. Kazimierz)
    CZWARTEK 23.05.2024 r.
    6.301) + Ryszard Sowa – od mamy
    2) + Krzysztof Królicki – od rodziny Maciołków
    Poza parafią:
    1) + Jan Sobolak (greg. 23) (ks. Krystian)
    7.001) + Wiesława (k) Ząbkiewicz – od koleżanek i kolegów z pracy
    2) + Tadeusz Jawor – od sąsiadów z ul. Traugutta 18
    18.001) ++ Dorota Pietranowicz i zmarli z rodziny
    2) + Maria Słomiana (greg. 23)
    Poza parafią
    1) + Bogumiła (k) Wójcik (greg. 23) (ks. Roman)
    2) + Eugeniusz Milczanowski (greg. 23) (ks. Dariusz)
    3) + Adolf Tchórz (greg. 11) (ks. Kazimierz)
    4) + Mariusz Chytła – od koleżanek i kolegów z klasy Leszka (ks. Roman)
    5) + Maria Witka – od Zofii Bednarek (ks. Damian)
    6) + Eugeniusz Bochenek – od sąsiadów z ul. Maków (ks. Kazimierz)
    PIĄTEK 24.05.2024 r.
    6.301) + Maria Saletnik – od sąsiadów z bloku z ul. Dembowskiego 10
    2) ++ Genowefa, Danuta i Monika
    Poza parafią:
    1) + Jan Sobolak (greg. 24) (ks. Krystian)
    7.001) + Wiesława (k) Ząbkiewicz – od koleżanek z Beska
    2) + Michalina Rudy – od wnuka Marka z żoną
    18.001) + Maria Słomiana (greg. 24)
    2) + Stanisława (k) Milczanowska – od sąsiadów córki Renaty
    Poza parafią:
    1) + Bogumiła (k) Wójcik (greg. 24) (ks. Roman)
    2) + Eugeniusz Milczanowski (greg. 24) (ks. Dariusz)
    3) + Adolf Tchórz (greg. 12) (ks. Kazimierz)
    4) + Mariusz Chytła – od koleżanek i kolegów z klasy Leszka (ks. Roman)
    5) + Maria Witka – od rodziny Tadlów (ks. Damian)
    6) + Wojciech Szczepanik – od Teresy i Tadeusza Boczar z rodziną (ks. Kazimierz)
    SOBOTA 25.05.2024 r.
    6.301) + Małgorzata Sabat – od dzieci
    2) + Michalina Rudy – od rodziny Płachtów
    Poza parafią:
    1) + Jan Sobolak (greg. 25) (ks. Krystian)
    7.001) + Agnieszka Bacza – od Marka i Krystyny Jaklik  z rodziną
    2) + Edmund Podulka – od rodziny Zubik z Długiego
    18.001) + Maria Słomiana (greg. 25)
    2) + Grzegorz Pelc – od siostry Ireny z rodziną
    Poza parafią:
    1) + Bogumiła (k) Wójcik (greg. 25) (ks. Roman)
    2) + Eugeniusz Milczanowski (greg. 25) (ks. Dariusz)
    3) + Adolf Tchórz (greg. 13) (ks. Kazimierz)
    4) + Mariusz Chytła – od rodziny Wyrbińskich ze Skarżyska Kamiennego
    (ks. Roman)5) + Maria Witka – od Iwony z mężem (ks. Damian)
    6) + Wojciech Szczepanik – od sąsiadów z 2. klatki z ul. Langiewicza 7
    (ks. Kazimierz)
    NIEDZIELA 26.05.2024 r.
    7.001) Za parafian
    2) Dziękczynna za 40 lat małżeństwa Ewy i Krzysztofa z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia
    Poza parafią:
    1) + Jan Sobolak (greg. 26) (ks. Krystian)
    8.301) + Maria Słomiana (greg. 26)
    Poza parafią:
    1) + Bogumiła (k) Wójcik (greg. 26 ) (ks. Roman)
    2) + Halina Kot (w 4. miesiąc po śmierci) (ks. Piotr)
    10.001) + Anna Pietruszka
    2) + Zdzisława (k)
    Poza parafią:
    1) + Adolf Tchórz (greg. 14) (ks. Kazimierz)
    2) + Eugeniusz Milczanowski (greg. 26) (ks. Dariusz)
    11.301) W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej
    Poza parafią:
    1) ++ Aniela, Michał (ks. Kazimierz)
    2) + Maria Witka – od Izabeli z rodziną (ks. Damian)
    17.001) + Marian Niemiec – od siostrzeńca Tomasza z rodziną