Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna

15.05.2022R.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 1. Dzisiaj godz. 1300 I Komunia Święta dzieci z klas III Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku. O godz. 1630 nabożeństwo majowe a wieczorna Eucharystia o godz. 1700. Nabożeństwa majowe w porządku tygodniowym o godz. 1730.

 2. W poniedziałek o godz. 1600w dolnym kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 7. Po wieczornej liturgii Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę  „Przyjaciele Oblubieńca”.

 3. We wtorek  Nowenna do św. Antoniego z odczytaniem próśb i podziękowań.

 4. W środę  po wieczornej Eucharystii Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.

 5. W czwartek po wieczornej liturgii spotkanie  grupy oazowej młodzieży.

 6. W sobotę o godz. 1000spowiedź dla dzieci z klas III Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku oraz ich Rodzin przed I Komunią Świętą, która odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1300.

 7. W przyszłą niedzielę wspólnota neokatechumenalna zaprasza na ewangelizację na placu przed naszym kościołem o godz. 1430. To zachęta by wychodzić z Dobrą Nowina do ludzi i dzielić się doświadczeniem przeżywanej wiary.

 8. Dnia 29 maja w naszym kościele odbędą się święcenia diakonatu, których udzieli ks. Bp. Krzysztof Chudzio. Przyjmie je także nasz parafian, kleryk Damian Ołowiańczyk. Otoczmy Go naszą modlitwą i prośmy o nowe święte powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach w drodze do święceń kandydata jest zobowiązany powiadomić o tym urząd parafialny.

 9. „Bóg zapłać” Rodzinom, które składają ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z Langiewicza VIIklatka I i II. Dziękujemy także za ofiary składane na organy. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na ten cel.

 10. Stowarzyszenie PRO ARTIS serdecznie zaprasza na koncerty organowe w ramach III Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Sanoku w dniach od 17 do 22 Szczegóły tego wydarzenia na stronie internetowej parafii oraz tablicy ogłoszeń a także na stronie www.pro-artis.pl

 11. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy: + Edwarda Warchoła, + Tadeusza Burnata oraz + Bronisława Wojnara. Polećmy Ich  miłosierdziu Bożemu: „Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie”.

15 maja 2022|