Ogłoszenia

XXVI Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 25.09.2022 r.

 1. Dziś o godz. 16.30 Nieszpory i Eucharystia o godz. 17.00.
 2. We wtorek Nowenna do św. Antoniego z odczytaniem próśb i podziękowań.
 3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
 4. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach i zwiększenie naszych wezwań do św. Antoniego i Matki Najświętszej.
 5. W czwartek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  Na mszę świętą o godz.18.00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po mszy świętej spotkanie organizacyjne.
 6. W najbliższą sobotę Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do parafii Przysietnica koło Brzozowa. Zelatorów Róż prosimy o zrobienie listy chętnych i zorganizowanie transportu.  Pielgrzymka rozpocznie się zawiązaniem wspólnoty o godz. 9.30. Szczegółowy program w gablocie. Zapraszamy członków Róż Różańcowych do licznego pielgrzymowania.
 7. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach dzieci, młodzież i dorosłych.
 8. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca.  O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, a po niej Eucharystia z procesją fatimską wokół kościoła.
 9. W sobotę Męski Różaniec w Sanoku w kościele farnym o godz. 7.30.
 10. „Bóg zapłać” Rodzinom, które składają ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej /domy prywatne.
  Dziękujemy również za ofiary składane na budowę nowych organów, których pierwszy etap montażu zacznie się przed Uroczystością Chrystusa Króla.
 11.  W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy + Grzegorza Kiczorowskiego. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.
24 września 2022|