XI Niedziela Zwykła

12-06-2016r
 1. Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe i Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 1615.
  W dni powszednie Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jabłoni 8 kl. III i IV. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Zakończono prace przy remoncie od gromienia kościoła i plebani. W tym tygodniu we środę planowana jest elektryfikacja dzwonu. W ciągu dnia będą próby działania dzwonu. Przed kościołem kwesta na rzecz naszego parafianina Andrzeja Szerugi, który choruje na mózgowe porażenie czterokończynowe z przeznaczeniem na zakup podnośnika szynowego służącego do przemieszczania osób chorych. Zbiórce patronuje Stow. Pomocy Rodzinie im. Św. Z. Gorazdowskiego. Za tydzień taca na potrzeby parafii.
 1. We środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań połączona z nabożeństwem czerwcowym.
 1. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 1130 będziemy przeżywać uroczystość jubileuszową 50-lecia kapłaństwa Ks. Prałata Feliksa Kwaśnego. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy na powyższą uroczystość.
 1. Różaniec w dni powszednie o godz. 1730.
 1. Siostry ze Strachociny zapraszają młodzież naszej parafii na „Młodzieżowy Zjazd Rycerstwa Niepokalanej” w dniach 24-27. 06.2016r. Rozpoczęcie w piątek o 1700. Osoby nieletnie z pozwoleniem pisemnym rodziców. Koszt to dobrowolna ofiara.
 1. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej przełożone z jutra tj.13.06 na 22.06. – środa.
 1. W tym roku w dniach 4 – 15 lipca z parafii Lesko już 36 raz pragniemy wyruszyć na pielgrzymi szlak przed obraz Jasnogórskiej Maryi. Zapisy na pielgrzymkę z Sanoka i wszelkie informacje u Ks. Tomasza Podolaka we Farze. Szczegóły na plakatach. Spotkanie organizacyjne przed pieszą pielgrzymką na Jasną Górę 26.06.2016r. w Lesku o godz. 1900 w Sali parafialnej „Betania”.
 1. W następną niedzielę młodzież z Gimnazjum Nr 4 w Sanoku będzie prowadzić zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci z polskiej szkoły w Starej Hucie na Ukrainie. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy i udzielenie pomocy polskim dzieciom. Nie składamy pieniędzy tylko pomoce szkolne, których lista wywieszona jest w gablocie.
 1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie – zachęcamy do lektury.
  W Niedzieli polecamy artykuł pt. „Nie wstydzę się Jezusa”- Sławni Polacy mówią o swojej wierze.

Intencje zbiorowe:
– W int. o Boże błog. dla Sióstr z Róży św. Brata Alberta
19.06. godz. 830.
– Za śp. Janina Dymnicka int. od sąsiadów z bloku
15.06., 16.06., 17.06., o godz. 630.
– W int. Rycerstwa Niepokalanej
13.06. o godz. 1800.

11 czerwca 2016|