X Niedziela Zwykła

5-06-2016r.
  1. Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe i zmiana tajemnic o godz. 1615. W dni powszednie Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
  1. Dzisiaj spotkanie Rady Duszpasterskiej po Mszy św. wieczornej.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jabłoni 8 kl. I II. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Przed kościołem kwesta na budowę kościoła w Pełkiniach – Wygarkach.
  1. We środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań połączona z nabożeństwem czerwcowym.
  1. We środę o godz. 1845 nabożeństwo do św. Gemmy Galgani i adoracja z modlitwą o uzdrowienie.
  1. Różaniec w dni powszednie o godz. 1730.
  1. Ruch Światło – Życie zaprasza w sobotę 11 czerwca na godz. 2000 na Wieczór Uwielbienia na placu zamkowym w Sanoku. Szczegóły na plakatach.
  1. W przyszłą niedzielę kwesta na rzecz naszego parafianina Andrzeja Szerugi, który choruje na mózgowe porażenie czterokończynowe z przeznaczeniem na zakup podnośnika szynowego służącego do przemieszczania osób chorych. Zbiórce patronuje Stow. Pomocy Rodzinie im. Św. Z. Gorazdowskiego.
  1. 6 czerwca (poniedziałek) o godz. 1800 w Sali Gobelinowej Muzeum Historycznego w Sanoku odbędzie się spotkanie z p. Tadeuszem Płużańskim autorem wielu książek historycznych z okresu prześladowań w PRLu.
  1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie – zachęcamy do lektury. W Niedzieli polecamy artykuł pt. „Krzyżacy – Między legendą a rzeczywistością”.

Intencje zbiorowe:
– W int. Róży św. Antoniego 12.06. o godz. 1130.
– W int. Akcji Katolickiej 9.06. o godz. 1800.
– W int. Róży św. Jadwigi 8.06. o godz. 700
– śp. Władysław Gaweł int. od sąsiadów
z ul. Cegielnianej II kl. 9.06. o godz. 1800.

W tym tygodniu w naszej parafii zmarli:
śp. Jerzy Pater z ul. J.P. II.,
śp. Józef Batycki z ul. Traugutta,
śp. Elżbieta Wójcik z ul. Cegielnianej.
Wieczne odpoczywanie …

4 czerwca 2016|