XXIII Niedziela Zwykła

04-09-2016r.  
  1. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic o godz. 1615 – serdecznie zapraszamy. Dzisiaj popołudniu msza św. o godz. 1700.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 39. Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Dziękujemy siostrom z Róży św. Anny za ofiarę złożoną na witraż.
  1. W środę msza święta wieczorna połączona z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań – zapraszamy.
  1. We czwartek Święto Narodzenia NMP. Po Mszy św. wieczornej poświęcenie ziarna siewnego.
  1. We czwartek Mszą św. o godz. 1800 rozpoczniemy pracę formacyjna we wszystkich grupach istniejących w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty. Prosimy o przygotowanie liturgii Kręgi Rodzin. Po Mszy św. będzie nabożeństwo adoracyjne prowadzone przez Odnowę w Duchu św.
  1. Dzisiaj Stowarzyszenie „Pomoc Rodzinie” im. św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego od godz. 1400 organizuje na terenie Skansenu Piknik Rodzinny. Przewidziane jest wiele atrakcji a zebrane podczas pikniku środki przeznaczone zostaną na remont Domu Samotnej Matki.
  1. Sanocki Dom Kultury zaprasza na XXVI Festiwal im. Adama Didura. Szczegóły na afiszach. W naszym kościele 18 września wystąpi Chór i Orkiestra Filharmonii Śląskiej, zaprezentują Wielką Mszę c-moll Wolfganga Amadeusza Mozarta.
  1. Janusz Zajdel – Dyrektor Ośrodka Rekolekcyjnego w Zboiskach zaprasza w najbliższy piątek (9 września) na kolejny Wieczór Miłosierdzia. O godzinie 1815 Koncert Chóru Mieszanego „ECHO” z Krosna. O godzinie 1900 uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem JE Ks. Bpa Mariana Rojka z diecezji zamojsko-lubaczowskiej a po niej w parku Procesja Miłosierdzia. Szczegóły na plakatach – serdecznie zapraszamy.
  1. Dziękujemy w imieniu dzieci obdarowanych wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Tornister pełen uśmiechu” Bóg zapłać!
  1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają prasę katolicką – polecamy Tygodnik Niedziela a w nim wiele ciekawych artykułów poświęconych Matce Teresie z Kalkuty – która dzisiaj przez kanonizację zostaje włączona w poczet świętych Kościoła katolickiego.

 

Intencje zbiorowe:

+Józef Batycki – intencja od kolegów i koleżanek z KSW
5.09 – godz. 700.

+Bronisława (k) Kwolek – intencja od kolegów i koleżanek z KSW
6.09 – godz. 700.

+Maria Sieradzka – intencja od sąsiadów z klatki III i IV
6.09 – godz. 1800 oraz 7.09 – godz. 1800.

W intencji Akcji Katolickiej
8.09 – godz. 1800.

W intencji Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
9.09 – godz. 1800.

 W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli:
śp. Maria Kafara z ul. Sierakowskiego
śp. Walenty Olszewski z ul. Dembowskiego.

Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

 

 

3 września 2016|