XVII Niedziela Zwykła

30.07.2017r.
 1. Przez cały okres wakacji niedzielna Msza Święta wieczorna o godz. 1900.
 1. Dzisiaj Nabożeństwo Nieszporów o godz. 1815.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 22 kl. I i II. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
 1. W poniedziałek XIII Ogólnopolska Modlitwa o Trzeźwość Narodu w Miejscu Piastowym. Rozpoczęcie o godz. 1700. Zapraszamy.
 1. W wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.
 1. W środę w Krakowie w kościele NSPJ odbędą się Śluby Wieczyste naszej parafianki s. Andrei, Katarzyny Szokiera. Polecamy Siostrę modlitwie wszystkich parafian.
 1. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej wieczornej, serdecznie zapraszamy.
 1. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów.
 1. W następną niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Sanockiej Farze – suma o godz. 1100.
 1. W dni powszednie różaniec o godz. 1730. Prosimy aby każdego dnia dołączać intencję o owocne przeżycie rekolekcji ewangelizacyjnych w naszej parafii, które odbywać się będą w dniach 20 – 22 października br.
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
 • w pierwszy czwartek nabożeństwo pierwszoczwartkowe po mszy świętej wieczornej.
 • w pierwszy piątek nabożeństwo pierwszopiątkowe po mszy świętej wieczornej. Spowiedź w czasie porannych mszy świętych i po południu od godz. 1600. Dodatkowa msza święta o godz. 1600. Chorych, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami odwiedzimy od godz. 800.
 • w pierwszą sobotę Msza Święta o godz. 1800, a następnie procesja fatimska. Pójdziemy ulicami: JP II, Sadowa, Traugutta, Sierakowskiego, JP II – do kościoła.
 1. W dniach 30.09. – 8.10. 2017r. planujemy pielgrzymkę autokarową po włoskich Sanktuariach. Zapisy do końca lipca w zakrystii wraz z wpłatą zaliczki. Osoby, które zapisywały się wcześniej proszone są o potwierdzenie wyjazdu przez wpłatę zaliczki. Jeżeli w tym tygodniu nie zgłoszą się chętni na wyjazd to pielgrzymka zostanie odwołana z powodu braku chętnych.
 1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „Sekrety Książęcej Rodziny” –Rodzina Książęca a jednak zwyczajna.

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych,
a w tym tygodniu zmarł
śp. Stanisław Szczypta z ul. Cegielnianej.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

29 lipca 2017|