XV Niedziela Zwykła

16-07-2017r.

  1. Przez cały okres wakacji niedzielna Msza Święta wieczorna o godz. 1900.
  1. Dzisiaj Nabożeństwo do św. Jana Pawła II o godz. 1815.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 20 kl. I i II. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na prace remontowe przy naszej świątyni. Dzisiaj taca na potrzeby naszego kościoła. Prosimy, aby wchodząc do świątyni zadbać o wytarcie obuwia. Największe zniszczenia na posadzce dokona piasek.
  1. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej wieczornej – serdecznie zapraszamy.
  1. W dni powszednie różaniec o godz. 1730.
  1. W dniach 30.09 – 8.10. 2017r. planujemy pielgrzymkę autokarową po włoskich Sanktuariach. Koszt pielgrzymki to 600 zł. i 240 Euro. Zapisy do końca lipca w zakrystii wraz z wpłatą zaliczki – 600 zł. Osoby, które zapisywały się wcześniej proszone są o potwierdzenie wyjazdu przez wpłatę zaliczki.
  1. W sobotę 22.07.2017r. na Mszy św. o godz. 1800 zostaną uroczyście wprowadzone do kultu Relikwie Św. Rity, które otrzymaliśmy od sióstr z Cascii podczas ostatniej pielgrzymki po włoskich sanktuariach. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Rity i ucałowanie Relikwii. Zapraszamy.
  1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane na parkingu przy poświęceniu aut są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  1. W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku trwa rekrutacja na studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie. Zapraszamy do elektronicznej rejestracji (pwsz-sanok.edu.pl) lub tradycyjnego składania podań od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30. Zapraszamy!
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „My Chcemy Boga”. – Przemówienie prezydenta Donalda Trumpa do Narodu Polskiego, wygłoszone przy pomniku Powstania Warszawskiego.                                  

Intencje zbiorowe:

– Msza św. w int. Róży św. Anny oraz ich rodzin 23.07. o godz. 1000

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych,
a szczególnie zmarłego w ubiegłym tygodniu
śp. Tadeusza Rogos z ul. Cegielnianej. 

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

16 lipca 2017|