XIX Niedziela Zwykła

13.08.2017r.

 1. Przez cały okres wakacji niedzielna Msza Święta wieczorna o godz. 1900.
 1. Dzisiaj Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 1815.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 22 kl. V i VI. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W następną niedzielę taca na potrzeby naszej świątyni.
 1. We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. naszej parafii w porządku niedzielnym. W czasie Mszy św. błogosławimy zioła i kwiaty. W tym dniu o godz. 400 wyruszy z naszego kościoła piesza pielgrzymka do Sanktuarium w Starej Wsi, powrót autokarem w godzinach popołudniowych po zakończonych uroczystościach. Cena przejazdu 5 zł. Zachęcamy do licznego udziału.
 1. Władze Powiatu Sanockiego, Muzeum Historyczne w Sanoku, Klub Gazety Polskiej, Biblioteka Miejska zapraszają wszystkich mieszkańców na świętowanie Dnia Wojska Polskiego w rocznicę Cudu nad Wisłą poprzez wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i żołnierskich. Początek uroczystości 15 sierpnia o godz. 1500 na dziedzińcu sanockiego zamku.
 1. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej wieczornej, w czasie której są odczytywane prośby i podziękowania. Serdecznie zapraszamy.
 1. W dni powszednie różaniec o godz. 1730. Prosimy aby każdego dnia dołączać intencję o owocne przeżycie rekolekcji ewangelizacyjnych w naszej parafii, które odbywać się będą w dniach 20 – 22 października br.
 1. Jest jeszcze 10 wolnych miejsc na pielgrzymkę po włoskich sanktuariach w dniach 09. – 8.10. 2017r. Informacje i zapisy w zakrystii.
 1. W dniu 19 sierpnia (sobota) Stowarzyszenie Powściągliwość i Praca zapraszają do Miejsca Piastowego na „VIII Podkarpackie Wesele bez Toastu”. Szczegóły na plakacie i ulotkach przy wyjściu ze świątyni.
 1. W następną niedzielę będziemy gościć Ks. Bogdana Dutko – Saletyna, który przybliży nam przesłanie MB z La Salette i zaprezentuje czasopismo „Posłaniec”.
 1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „Niemiec o Madonnie z Częstochowy” jest to poruszające świadectwo wiary żołnierza niemieckiego, który podczas II wojny stacjonował w Polsce .

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu zmarł
śp. Władysław Zatwarnicki z ul. Sierakowskiego.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać  Panie…

13 sierpnia 2017|