XIV Niedziela Zwykła

03-07-2016r.
 1. Od dzisiaj przez cały okres wakacji niedzielna Msza Święta wieczorna o godz. 1900.
 1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe połączone ze zmianą Tajemnic Różańcowych o godzinie 1815 – serdecznie zapraszamy.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Rucianej. Dziękujemy wszystkim parafianom za składane ofiary na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać.
 1. W środę 6 lipca msza święta wieczorna połączona z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
 1. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek Miesiąca – nabożeństwo pierwszoczwartkowe przez mszą świętą wieczorną.
 1. W najbliższy piątek w liturgii wspominamy św. Jana z Dukli – patrona naszej Archidiecezji. Po mszy świętej wieczornej nabożeństwo do świętej Gemmy Galgani oraz adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
 1. W dniu dzisiejszym o godzinie 1030 w kościele Ojców Franciszkanów w Sanoku odbędzie się msza święta, która rozpocznie Jubileusz 70-lecia Klubu Piłkarskiego Stal Sanok. Od godziny 1200 na stadionie „Wierchy” turniej piłki nożnej oraz gry, zabawy i liczne atrakcje dla wszystkich obecnych.
 1. Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza do udziału w zajęciach w ramach IX Sanockiego Lata Podwórkowego – szczegóły na żółtych plakatach.
 1. Janusz Zajdel – Dyrektor Ośrodka Rekolekcyjnego w Zboiskach zaprasza na kolejny Wieczór Miłosierdzia – początek w najbliższy piątek – 8 lipca o godz. 1900 – koncertem uwielbienia w wykonaniu Zespołu Wokalnego SOUL, o godz. 1930 – uroczysta eucharystia pod przewodnictwem Ks. Bpa Stanisława Jamrozka a po mszy świętej procesja w parku z obrazem Jezusa Miłosiernego, Relikwiami św. Siostry Faustyny, św. Jana Pawła II oraz Koronką do Bożego Miłosierdzia – prosimy o zabranie ze sobą świec.
 1. Różaniec w dni powszednie prosimy rozpoczynać o godz. 1730.
 1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie – w Tygodniku Niedziela wiele ciekawych artykułów, zachęcamy do lektury.

Intencje zbiorowe:

w intencji właścicieli i pracowników Drukarni PIAST-KOŁODZIEJ
o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski – 8.07. – godz. 700.

+Jerzy Pater – intencja od sąsiadów z klatki IV i V
z ul. Jana Pawła II 41 – 8.07. – godz. 700.

W intencji naszych bliskich zmarłych:
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…


2 lipca 2016|