VI Niedziela Wielkanocy

10 maja 2015 roku

 

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Majowe o godz. 1615. Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o godz. 1730. Różaniec w dni powszednie o godz. 1700.
 2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1130 Rocznica I-szej Komunii św. dzieci z klas III.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 18c kl. III i IV.  Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać. W następną niedzielę Taca przeznaczona jest na potrzeby naszej świątyni – na zapłacenie nowych ławek w kościele. Dzisiaj przed świątynią są zbierane ofiary do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu.
 4. W poniedziałek, wtorek i we środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe). Modlimy się o Boże błog.osławwieństwow pracy na roli.
 5. We czwartek święto św. Macieja, apostoła, a w sobotę święto św. Andrzeja Boboli – pielgrzymka Akcji Katolickiej do Strachociny.
 6. We czwartek rozpoczynamy nowennę przed święceniami kapłańskimi, które w dniu 23 maja w Katedrze Przemyskiej przyjmie nasz parafianin diakon Sebastian Lasota.
 7. W piątek rozpoczęcie nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 8. We środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania.(Bez wystawienia Najśw. Sakramentu).
 9. W najbliższą niedzielę 17 maja podczas wszystkich Eucharystii słowo Boże wygłosi o. Rafał Pujsza, pasjonista z Warszawy. Opowie nam o życiu, posłannictwie i cudach młodej włoskiej mistyczki i stygmatyczki św. Gemmy Galgani (1878-1903). Będzie można uczcić relikwie św. Gemmy oraz nabyć jej pisma, życiorys i dewocjonalia.
 10. W następną niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Dzień Wspólnoty Kręgów Domowego Kościoła z rejonu Sanoka.
 11. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. ”Potęga Domowego Kościoła”.

 

Intencje:

 •  Msza św. w int. Akcji Katolickiej 14.05. o godz. 1800.
 • Msze sw. gregoriańskie za śp. Weronikę Pantoł od 11. 05.
 • Msza św. za śp. Zofię Sowa int. od kol. i kol. z KSW 15.05. o godz. 630.
 • Msza św. za śp. Małgorzatę Nocuń int. od kol. i kol. z pracy jej syna i synowej 11.05 o godz. 700 i 12.05. o godz. 630.
 • Msza św. za śp. Franciszka Jaskot int. od pracowników przychodni nr 2 przy ul. J.P.II. 14.05. o godz. 700.

 

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp. Dariusz Zajdel z ul. Jana Pawła II i śp. Marian Zacharski z ul. Jana Pawła II. Wieczne odpoczywanie…

9 maja 2015|