XXX Niedziela Zwykła

26 października 2014 roku

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe dla wszystkich (dzieci i dorosłych) o godz.1615. W tygodniu różaniec dla dzieci o godz. 1630 oraz o godz. 1730.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie i wystrój świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 22 kl. III i IV. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni. Taca dzisiejsza na misje.
 3. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. dzieci i młodzież z naszej parafii zapraszają na koncert pieśni i piosenekMaryjnych”.
 4. We środę nowenna do M. B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych połączona z różańcem.
 5. W piątek zakończenie nabożeństw różańcowych.
 6. W sobotę (1.XI) Uroczystość Wszystkich Świętych. Do południa Msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 1430 Msza św. na obu cmentarzach i procesja po cmentarzu z modlitwami za zmarłych. Nie będzie Mszy św. o godz. 1700.
 7. Z racji Uroczystości Wszystkich Świętych w piątek od godz. 1600 spowiedź św.
 8. W najbliższą niedzielę (2 XI) Dzień Zaduszny. Różaniec za zmarłych w Czyśćcu cierpiących o godz. 1615. Następnie zmiana tajemnic.
 9. W Uroczystość Wszystkich Świętych wierni mogą zyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany za zmarłych. Warunkiem jest wyzbycie się przywiązania do grzechów, przystąpienie do spowiedzi, przyjęcie Komunii św. pobożne nawiedzenie kościoła i modlitwa.

10. Na klęcznikach są wyłożone kartki na tzw. „Wypominki”. Wypisane czytelnie imiona prosimy składać w kancelarii, zakrystii lub na tacę. Przez miesiąc listopad w każdą sobotę będziemy modlić się za zmarłych w czasie Mszy św. o godz. 1800  oraz Koronką do Bożego miłosierdzia przed wieczorną Mszą św.

11. Kwesta na cmentarzach.

12. Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie im. Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku zbiera niepotrzebne i zużyte telefony komórkowe. Wiernych prosimy o przynoszenie bezużytecznych telefonów do pojemnika wystawionego przy drzwiach świątyni.

13. Przed tygodniem przeprowadzono liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św. W naszej parafii było 3,353 osoby na Mszy św. Do Komunii przystąpiło 768 osób. Zapisanych do naszej parafii jest 11 000.

14. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie.  „Niedziela” i „Gość Niedzielny” polecamy ciekawe artykuły min. ”Dzieci rozwodników mają żal”.

Intencje:

 • Msze św. gregoriańskie za śp. Augustyna Lubeckiego od 2. XI.
 • Msze św. gregoriańskie za śp. Zofię Babiarz – Kot od 1. XI.
25 października 2014|