XXX Niedziela Zwykła 

25 październik 2015 roku;

 

 1. W dniu dzisiejszym Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1615 w intencji naszej Ojczyzny.
 2. Dzisiaj liczenie wiernych obecnych na Mszy św. w kościele prowadzone przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego.
 3. Dzisiaj w naszej parafii niedziela misyjna. Gościmy ks. Adama Dynaka misjonarza z Białorusi, który pracuje w parafii Jezusa Miłosiernego w Witebsku. Głosi Słowo Boże, a po Mszy poprosi o wsparcie materialne do puszki przy wyjściu ze świątyni. Zebrana ofiara będzie przeznaczona na wyposażenie kościoła, w którym pracuje.
 4. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 41 kl. V i VI. Dziękujemy za ofiarę na nasz kościół złożone w minioną niedzielę. Zebrano 5 800 zł.
 5. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania.
 6. W czwartek na nabożeństwo różańcowe i eucharystię zapraszamy młodzież z klas III gimnazjum na kolejne spotkanie formacyjne przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.
 7. W sobotę zakończenie nabożeństw Różańcowych, prosimy dzieci, aby przyniosły wyklejone plansze do poświęcenia.
 8. „Wypominki” od poniedziałku na 20 min. przed wieczorną Mszą św. – Kartki na „WYPOMINKI…
 9. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zapraszamy do spowiedzi św. w piątek i sobotę od godz. 1700, tak aby jak najwięcej „Odpustów” ofiarować za dusze zmarłych.
 10. W następną Niedzielę 1 XI Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. do południa jak w każdą niedzielę. Po południu Msza św. na cmentarzach Centralnym i południowym o godz. 1430. Następnie procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych. Nie będzie Mszy św. o godz. 1700.
 11. Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 2.11. Msze św. w naszym kościele: 630.700, 830, 1000, 1600, 1800.
 12. Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie im. św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego, tradycyjnie organizują kwestę na cmentarzach w Sanoku z przeznaczeniem na remont budynku na Dom Samotnej Matki, Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Sanoku także kwestuje na cele statutowe.
 13. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. „Państwo świeckie czy wyznaniowe”.

Intencje:

 • Msza św. za śp. Krystyna(m) Szwyda of koleżanek z pracy PSS 31.10. o godz. 1800.
 • Msza św. za śp. Marię i Stanisława Preficz int. od sąsiadów 31.10. o godz. 700.
 • Msza św. za śp. Kamila Deryło int. od pracowników PZU 27.10. o godz. 700.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł: śp. Zbigniew Patała z ul. Modrzewiowej na Białej Górze. Wieczne odpoczywanie

24 października 2015|