XXVII Niedziela Zwykła

8 października 2017r.

  1. Trwa Maryjny miesiąc październik. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16:00. W dni powszednie Nabożeństwa Różańcowe ze szczególnym udziałem dzieci o godz. 16:30, a o godz. 17:30 różaniec dla wszystkich. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. Dziękujemy Małżonkom: Waldemarowi i Łucji za podzielenie się świadectwem działania Pana Boga w Ich życiu oraz za zaproszenie do uczestnictwa w rekolekcjach.
  1. „Bóg zapłać” Rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 13 kl. III i IV. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
    Dzisiaj przy drzwiach kościoła zbiórka do puszek z okazji „Dnia Papieskiego” – zebrane ofiary będą przeznaczone na wsparcie kształcenia zdolnej młodzieży z ubogich rodzin w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  1. W poniedziałek Dzień Patrona Szkoły Podstawowej nr 4 – Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego. Msza Święta o godz. 8:00, podczas której będziemy modlić się w intencji całej Społeczności szkolnej. Serdecznie zapraszamy Dyrekcję i Nauczycieli, Pracowników szkoły, dzieci, młodzież i Rodziców.
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej wieczornej, w czasie której będą odczytane prośby i podziękowania.
  1. Zapraszamy ministrantów i kandydatów na ministrantów na zbiórkę w środę po Mszy Świętej.
  1. W piątek, 13 października, w Zboiskach „Wieczór Miłosierdzia” od 17.30. Przewodniczyć będzie Ks. Prałat Piotr Buk, Dziekan Dekanatu Sanok II.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do lektury prasy W „Niedzieli” polecamy artykuły o mocy modlitwy różańcowej i nowennie pompejańskiej.

Intencje zbiorowe:

+ Marian Kwaśny (Brat Księdza Prałata) – od uczestników pogrzebu
wtorek, 10.10, godz. 7.00

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł
śp. Bogdan Reszutarz z ul. Langiewicza.
Wieczne odpoczywanie

8 października 2017|