XXVI Niedziela Zwykła

28 września 2014 roku

 1. Dziś nabożeństwo nieszporów połączone z ucałowaniem relikwii Św. Zygmunta Gorazdowskiego o godz.1615.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 18 kl. III i IV. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni. Taca dzisiejsza na diecezjalne radio Fara.
 3. Jutro święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 4. We środę 1 X początek nabożeństw październikowych. W naszej świątyni różaniec odmawiać będziemy o godz. 1630 dla dzieci i o godz. 1730 dla wszystkich. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. We środę nowenna do M. B. Nieust. Pomocy
  z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych połączona z różańcem.
 5. Pierwszy czwartek: Dodatkowa Msza św. o godz. 1600 i wystawienie Najśw. Sakramentu. Różaniec połączony z nabożeństwem pierwszoczwartkowym. Spowiedź św. od godz. 1600.
 6. Pierwszy piątek: Dodatkowa Msza św. o godz. 1600 i wystawienie Najśw. Sakramentu. Różaniec połączony z nabożeństwem pierwszopiątkowym. Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 800. Spowiedź św. w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 1600.
 7. Pierwsza sobota: Popołudniowa Msza św. o godz. 1900 a po niej ostatnie nabożeństwo Fatimskie. Pójdziemy ulicami: Jana Pawła, Sadowa, Traugutta, Sierakowskiego, Jana Pawła. Po Mszy św. zostanie dokonany Akt Zawierzenia naszej parafii Matce Bożej Królowej Pokoju i poświęcenie figury przed świątynią.
 8. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy ciekawe artykuły pt.” Być nieprzemakalnym na zło” – o skutkach fascynacji wróżbami, o demonach i o tym, dlaczego trudno wypędzić Szatana – rozmowa z egzorcystą.

Intencje:

 • Msze św. gregoriańskie za śp. Mariusza Fedaka od 1.10.
 • Msza św. o Boże błog. dla sióstr z Róży Bł. Jana Balickiego 1.10. o godz. 1800.
 • Msza św. o Boże błog. dla Sióstr z Róży Św. Weroniki 4.10. o godz. 1800.
 • Msze św. Gregoriańskie za śp. Tadeusza Suwała z ul. Traugutta int. od siostry od 1.10.
 • Msza św. za śp. Apolonie Oklejewicz int. od sąsiadów 1.10. o godz. 700.
 • Msza św. z Róży św. Elżbiety, podziękowanie za łaski z prośbą o Boże błog. 1.10 o godz. 1800.

28 września 2014|