XXIV Niedziela Zwykła

13 września 2015 roku;

 

 1. Dzisiaj Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o  godz. 1615.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 47, kl. I i II. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby świątyni. Szczególne podziękowania składamy różom św. Moniki i św. Wojciecha. W następną niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
 3. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża. Odpust w Bukowsku Msza św. odpustowa o godz. 1100 i u OO. Franciszkanów Msza św. odpustowa o godz. 1800.
 4. We wtorek po Mszy świętej wieczornej obowiązkowa zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów – zapraszamy!!!
 5. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania.
 6. W piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Zapraszamy Gimnazjalistów z kl. III na pierwsze spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1800.
 7. W sobotę 26 09. 2015r. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym. Serdecznie zapraszamy. Koszt wyjazdu 10 zł. Wyjazd o godz. 800. Zapisy w zakrystii.
 8. Sanocki Dom Kultury zaprasza na 25 jubileuszowy, Festiwal im. Adama Didura. W dniu 19 września(sobota) o godz. 1900 w naszym kościele odbędzie się koncert chóru i orkiestry Opery Krakowskiej pt. ”Wielki chór wielkich oper”. Z tej racji wieczorna Msza św. będzie w dolnym kościele.
 9. W następną niedzielę wydawnictwo katolickie św. Pawła będzie rozprowadzać płyty CD
  z nagranym Pismem św. ST i NT oraz książki z czytaniami na każdy dzień na rok następny. Sprawa godna uwagi.
 10. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. „KRZYŻ – dłuto boskiego rzeźbiarza” oraz artykuł o postępach w sprawie kanonizacji bł. ks. Jerzego Popiełuszki.


Intencje:

 

 • Msza św. z Róży św. Stanisława Kostki – 18.09 – (piątek) – godz. 18.00
 • W intencji pielgrzymujących do Starej Wsi – 19.09 – (sobota) – godz. 7.00
 • +Janina Stabryło – z róży św. Weroniki – 17.09 – (czwartek) – godz. 7.00
 • +Zofia Rachwał – od kolegów i koleżanek syna z pracy – 20.09 – (niedziela) – godz. 8.30 oraz 11.30

 

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli … Wieczne odpoczywanie …

14 września 2015|