XXIII Niedziela Zwykła

06 wrzesień 2015 roku;

 

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe i zmiana tajemnic o  godz. 1615. Od  dzisiejszej niedzieli  wieczorna Msza św. o godz. 1700.
 2. Dzisiaj kazania głosi misjonarz pochodzący z naszej parafii Ks. Grzegorz Leszczyk. Po Mszy św. będzie możliwość wsparcia jego misji przez nasze ofiary.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 49, kl. III i IV. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby świątyni. Taca mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
 4. We wtorek święto Narodzenia NMP. Odpust na Dąbrówce, główna Msza św. o godz. 1100.
 5. We wtorek Msza św. o godz. 1800 do Św. Gemmy następnie adoracja Najśw. Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.
 6. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania.
 7. W dniu 26 września przeżywać będziemy Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Miejsca Piastowego. Zapisy w zakrystii.
 8. Od najbliższej soboty o godz. 1000 zapraszamy dzieci na spotkanie we wspólnocie „Betania” . Prosimy Rodziców, aby zachęcili swoje pociechy do udziału w tej grupie apostolskiej.
 9. Wspólnota „Wiara w Miłość” zaprasza młodzież gimnazjalną i starszą na spotkania formacyjne, które odbywać się będą w każdy piątek po wieczornej Eucharystii. Jest to dobra okazja, aby doświadczyć ludzkiej życzliwości i spotkać Jezusa.
 10. Sanocki Dom Kultury zaprasza na 25, jubileuszowy, Festiwal im. Adama Didura, który odbędzie się w dniach 16 do 26 września. Szczegółowy program na plakatach przed kościołem.
 11. Klub Gazety Polskiej w Sanoku zaprasza na spotkanie z Tadeuszem Płużańskim – dziennikarzem, historykiem, publicystą, prezesem fundacji „Łączka” 09 września o godz. 1630 w Sali Rotunda sanockiego zamku i będzie poświęcone Żołnierzom Niezłomnym.
 12. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. „ Belfer czy świadek?” – artykuł traktuje o problemach wychowania dzieci w szkole.

Intencje: 

 • Msza św. w int. Akcji Katolickiej 10.09. o godz. 1800.
 • Msza św. za śp. Marię Niemiec int. od pracowników przychodni nr 2, 7.09. o godz. 700.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli … Wieczne odpoczywanie …

6 września 2015|