XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

27 lipca 2014 roku; XVII NIEDZIELA ZWYKŁA                     

  1. Przez okres wakacji wieczorna Msza św. w niedziele o godz. 1900.
  2. Dziś nabożeństwo nieszporów a po nim ucałowanie Relikwii Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego godz. 1815.
  3. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przez kierowców są przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  4. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 30, nr 1-20. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin.
  5. Rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji. Kartki z przyrzeczeniem abstynencji wyłożone przy drzwiach świątyni.
  6. We środę nowenna do M. B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych.
  7. W tym tygodniu będziemy przezywać pierwszy piątek. Okazja do spowiedzi w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 1600. Dodatkowa Msza św. o godz. 1600 po niej wystawienie Najśw. Sakramentu do nabożeństwa pierwszopiątkowego do godz. 1730. Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 800.
  8. Pierwsza sobota – wieczorna Msza św. o godz. 1900 a następnie procesja fatimska ulicami osiedla: – Kościół, Jana Pawła II, Sadowa, Gorazdowskiego, Jana Pawła II, do kościoła. Prosimy przynieść świece.
  9. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy artykuł pt. „Musimy przestać być kalekami” wywiad z Jaśkiem Melą ukazujący jego drogę do Boga.

Intencje:

  • Msza św. z Róży Św. Katarzyny o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla członkiń i ich rodzin 3.08. o godz. 700.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł: śp. Augustyn Lubecki z ul. Sadowej.  Wieczne odpoczywanie. …

26 lipca 2014|