XVI Niedziela Zwykła

17.07. 2016r.
  1. Przez cały okres wakacji niedzielna Msza Święta wieczorna o godz. 1900.
  1. Dzisiaj Nabożeństwo „DROGA ŚWIATŁA” o godzinie 1815 – serdecznie zapraszamy.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Bluszczowej. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Wszystkim dobroczyńcom i ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać za hojność.
  1. W najbliższą sobotę w liturgii czcimy świętą Brygidę Szwedzką – Patronkę Europy.
  1. W związku ze wspomnieniem świętego Krzysztofa w najbliższą niedzielę po każdej mszy świętej błogosławieństwo pojazdów oraz modlitwa w intencji wszystkich kierowców i podróżujących. Jak co roku ofiary zebrane podczas błogosławieństwa pojazdów przeznaczone będą na środki transportu dla polskich misjonarzy w ramach akcji „Miva Polska”.
  1. W środę msza święta wieczorna połączona z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań – zapraszamy.
  1. Różaniec w dni powszednie prosimy rozpoczynać o godz. 1730.
  1. Od 20 lipca (od środy) w naszej Archidiecezji oraz w mieście Sanoku będziemy gościć młodzież przybywającą na Światowe Dni Młodzieży – Kraków 2016. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojca świętego Franciszka oraz młodzieży z całego świata, która przybędzie do naszej Ojczyzny oraz do naszego miasta.
  1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie – w Tygodniku Niedziela wiele ciekawych artykułów, zachęcamy do lektury, w Niedzieli polecamy artykuł pt. „Nawróceni dłużnicy miłości”.

Intencje zbiorowe:

Śp. +Jerzy Pater – od uczestników pogrzebu
18.07 oraz 19.07 o godz. 700.
Śp. +Edward Dżoń – od sąsiadów z ul. Jana Pawła II
21.07 – o godz. 630
W intencji Sióstr z Róży św. Anny oraz ich rodzin
24.07. o godz. 700.

17 lipca 2016|