XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

20 lipca 2014 roku; XVI NIEDZIELA ZWYKŁA                     

 1. Przez okres wakacji wieczorna Msza św. w niedziele o godz. 1900.
 2. Dziś nabożeństwo w intencji powołań i za powołanych z naszej parafii o godz. 1815. Po nabożeństwie ucałowanie relikwii Św. J.P.II.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 64 kl. III i IV. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin. Taca
  z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na trwające prace przy kościele. Zapraszamy na strych naszego kościoła celem obejrzenia pracy.
 4. We środę nowenna do M. B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych.
 5. W środę święto Św. Brygidy Szwedzkiej patronki Europy. W piątek Św. Jakuba Apostoła, a w sobotę wspomnienie Św. Joachima i Anny – Rodziców Matki Bożej,
  w tym dniu modlimy się za rodziców i ludzi starszych.
 6. We czwartek od godz. 1700 wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji.
 7. Na ołtarzu Bożego Miłosierdzia przy Relikwiach św. JP II jest wyłożona księga „próśb i podziękowań” za przyczyną św. J.P. II. Prosimy o wpisy celem dokumentacji otrzymanych łask od Boga za wstawiennictwem św. J.P. II.
 8. W związku ze wspomnieniem Św. Krzysztofa patrona kierowców w najbliższą niedzielę będziemy błogosławić pojazdy po każdej Mszy św. Prosimy samochody ustawiać wokół naszej świątyni. Ofiary składane z racji poświęcenia są przeznaczone na zakup samochodów dla misjonarzy.
 9. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy  artykuł pt. „Jak można państwo w szulernię zamienić”.

Intencje:

 • Msza św. za śp. Krystynę Wójcik z ofiar przyjaciół siostry zmarłej 24.07. o godz. 1800.
 • Msza św. z Róży św. Anny o Boże błog. i potrzebne łaski 27.07. o godz. 1130.
 • Msza św. z Róży św. Weroniki 27.07. o godz. 1900.
 • Msza św. za śp. Tadeusza Garb int. od kolegów 25.07 o godz. 700 i 26.07. o godz. 700.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp. Michał Łodkowski z ul. Sadowej i śp. Władysława Mołczan.  Wieczne odpoczywanie. …

20 lipca 2014|