XII Niedziela Zwykła

21 czerwca 2015 roku;

 

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe oraz w intencji nowych powołań i za powołanych z naszej Parafii o godz. 1615. Po nabożeństwie ucałowanie relikwii Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 6, kl. I – IV. Taca z dzisiejszej niedzieli na wymianę okien w naszym kościele. Pracę przy wymianie okien nadal trwają, dlatego Msze św. będą odprawiane w dolnym kościele. Prace potrwają ok. 2 tygodni. Serdecznie prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w każdą sobotę od godz. 800. Tak, aby na śluby i  niedzielę kościół był w miarę czysty.
 3. Podziękowania za ofiarę na nasz kościół dla wszystkich parafian, te złożone dziś na tacę i te od rodzin w kopertach czy na konto parafialne. Bóg zapłać!
 4. We środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 5. We środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania, połączona z Nabożeństwem Czerwcowym.
 6. W piątek o godz. 800 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież wraz z Nauczycielami na wspólne dziękczynienie Panu Bogu za miniony rok.  W czwartek od godz. 1700 dla dzieci i młodzieży z okazji zakończenia roku szkolnego.                 
 7. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. „Kościelny GPS dla związków niesakramentalnych”.

 

 

Intencje:

 

 • Msza św. + Janinę Bielańską – int od kolegów i kol z pracy „Centurion” 22 i 23.06 g. 18.00
 • Msza św. + Norberta Stabryła – int. od sąsiadów z bloku 22 i 24.06. o godz. 7.00.
 • Msza św. + Andrzeja Leszkiewicz – int od sąsiadów 22.06 g. 7.00
 • Msza św. + Dariusza Knurek – in od uczniów klasy 3a 26.06 g. 8.00
 • Msza św. + Emilię Błasik w 5 r śm – int od sąsiadów – 22.06 g. 6.30

 

 

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł: śp. Stanisław Krasucki z ul. Sadowej i Maria Gruber z ul. Rucianej. Wieczne odpoczywanie….

21 czerwca 2015|