XI Niedziela Zwykła

16 czerwca 2013 roku, XI Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś nabożeństwo czerwcowe o godz. 1630. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
  2. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Goslaradomy. Składamy podziękowanie za ofiary składane dzisiaj na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach.
  3. Przygotowujemy się do powołania Rady Duszpasterskiej naszej parafii. Prosimy parafian o wypisanie na kartkach osób godnych zaufania, związanych z naszą parafią nie tylko przez zamieszkanie, ale żyjących sprawami parafii i te kartki w następną niedzielę złożyć do pudełka, które będzie wyłożone na stoliku przy głównych drzwiach kościoła.
  4. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  5. Informujemy parafian, że zmienione zostało konto parafii. Nowy numer konta na stronie internetowej i na blankietach, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu ze świątyni.
  6. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej parafii w nowej szacie graficznej. Czekamy na spostrzeżenia, merytoryczne uwagi oraz zapraszamy do jej współredagowania.
  7. Sanocka Fundacja Ochrony Zdrowia w następną niedzielę będzie kwestować przed kościołem na rzecz odnowienie oddziału dziecięcego i położniczego oraz zakup sprzętu medycznego dla ratowania dzieci i kobiet w ciąży.
  8. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy artykuły pt.” Gender – Ideologia Totalitarna” i „Ataki pogan w Boże Ciało”.

Intencje:

Msza św. za śp. Elżbietę Szurlej int. od sąsiadów 17.06. o godz. 1800.

Msza św. za śp. Ryszarda Hnat int. od sąsiadów 17.06 o godz. 1800.
Msza św. za śp. Jana Potocznego int. z Róży św. J.S. Pelczara 19.06. o godz. 1800.

Msze św. Gregoriańskie za śp. Annę Piecuch z Brzozowa, intencja od brata i rodziny od 20 czerwca.

14 czerwca 2013|