VI Niedziela Wielkanocy

21.05.2017r. 

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Majowe o godz. 1615. W ciągu tygodnia o godz. 1730. Serdecznie zapraszamy.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. Dzisiejsza taca przeznaczona na potrzeby naszego kościoła – a konkretnie na frezowanie posadzki. W minionym tygodniu wykonano prace przy ołtarzu, zapraszamy do oglądania i oceny. Ciąg dalszy prac po „Białym Tygodniu”. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane od Rodzin i na tacę. Serdeczne Bóg zapłać.
 1. W poniedziałek, wtorek i we środę przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.
 1. W poniedziałek Mszę św. o godz. 1800 odprawi  Józef Witko oraz poprowadzi nabożeństwo modlitewne. Zapraszamy.
 1. We środę, Nabożeństwo Majowe i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730
 1. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. 
 1. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii dzień Pierwszej Komunii Św. na Mszy św. o godz. 1130
 1. Sprzątanie świątyni i obejścia oraz dekorację kościoła w tym tygodniu powierzamy Rodzicom dzieci Pierwszo-Komunijnych. Do sprzątania zapraszamy we czwartek. 
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej próba generalna przed Pierwszą Komunią św. Prosimy aby w niej uczestniczyli także rodzice. 
 1. W sobotę od 1500 – 1700 spowiedź dzieci kl. III przed Pierwszą Komunią św. Zapraszamy nie tylko dzieci ale również rodziców, rodzeństwo, chrzestnych oraz pozostałych członków rodziny. 
 1. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na krótkie spotkanie organizacyjne rodziców kl. IV, które przygotowują się do przeżycia Rocznicy Pierwszej Komunii św. 
 1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „Uczyłem się od Nich”. Jest to – wywiad z Abp. Mieczysławem Mokrzyckim – metropolitą lwowskim, sekretarzem Św. JPII i Benedykta XVI. 

Intencje zbiorowe:

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu zmarła śp. Barbara Rokiczan z ul. Cegielnianej.
Wieczne odpoczywanie…

21 maja 2017|