V Niedziela Zwykła

05-02-2017r. 
  1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe połączone ze zmianą tajemnic o godz. 1600 – serdecznie zapraszamy.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Traugutta 21 klatki VII i VIII. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby naszej Archidiecezji.
  1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z odczytaniem próśb i podziękowań.
  1. W sobotę 11 lutego w liturgii wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii o godz. 1000 zostanie odprawiona dodatkowa msza święta w intencji osób chorych, starszych i cierpiących połączona z udzieleniem Sakramentu Chorych – serdecznie zapraszamy.
  1. Jacek Michno zaprasza na Nauki Przedmałżeńskie, które odbędą się przy Kaplicy św. Maksymiliana w Sanoku od 6 do 27 lutego – szczegóły na naszej parafialnej stronie internetowej lub bezpośrednio u ks. Jacka.
  1. 7 lutego (we wtorek) w Księgarni AUTORSKA w Galerii Sanok o godz. 1700 odbędzie się spotkanie z Ojcem Leonem Knabitem i prezentacja jego najnowszej książki. szczegółowe informacje na plakatach.
  1. 9 lutego o godz. 1200 w kościele Przemienienia Pańskiego w Sanoku odbędzie się Koncert uczestników kursu barokowo – organowego. Zaprasza p. Janusz Ostrowski.
  1. W najbliższą sobotę i niedzielę w Starej Wsi u Ojców Jezuitów młodzież klas III gimnazjum przeżywać będzie rekolekcje przed bierzmowaniem. Wyjazd na rekolekcje w sobotę o godz. 800 z pod naszego kościoła parafialnego. Prosimy o punktualność.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł: „Miłość zamordowana” – poświęcony polskiej wolontariuszce zamordowanej kilka dni temu w Boliwii.

W tym tygodniu w naszej parafii zmarł
+Henryk Miśków, z ulicy Sąsiedzkiej.
Jego oraz naszych bliskich zmarłych
polećmy teraz Bożemu Miłosierdziu.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 5 lutego 2017|