ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY

27 grudnia 2015 roku

 1. Dzisiaj nabożeństwo adoracyjne przy „Żłóbku” o godz. 1615.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sierakowskiego 7 kl. III i IV. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Informacje o przeznaczeniu ofiar: Taca z Pasterki na w ½ Diecezjalny Fundusz Ochrony Życia, ze św. Szczepana na Emaus, Seminarium Duchowne w Przemyślu i UPJPII w Krakowie.
 3. Składamy serdeczne podziękowanie za świąteczny wystrój naszej świątyni, przygotowanie szopki oraz liturgii świątecznej: Księżom Wikariuszom, Panu Organiście, Grupie Młodzieżowej, Panu Kościelnemu, Pani Krystynie Szwan i Panu Maciejowi Pankiewiczowi. Serdeczne Bóg zapłać!
 4. Różaniec w dni powszednie o godz. 1730.
 5. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
 6. We czwartek, 31 grudnia zakończenie Roku Pańskiego 2015. Msza św. dziękczynna wraz z nabożeństwem o godz. 1600. O północy Msza św. na powitanie Nowego 2016 Roku.
 7. W piątek 1.01.2016r. – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. w porządku niedzielnym. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji, które zakończymy o godz. 1730, nabożeństwem pierwszopiątkowym.
 8. Pierwsza sobota – Msza św. o godz. 1800 a następnie nabożeństwo różańcowe.
 9. Od soboty, tj. 02 STYCZNIA 2016 roku, rozpoczniemy wizytę duszpasterskąkolędę. Prosimy przygotować krzyż, Pismo św. i świece. Dzieci i młodzież pochwalą się zeszytami do katechezy. W miarę możliwości postarajmy się wszyscy uczestniczyć w kolędzie. W tym roku kolędujemy po przeciwnej stronie kościoła. Porządek kolędy na sobotę: Rozpoczynamy kolędę o godz. 900. Ul. Biała Góra i uliczki przyległe, oraz ul. Białogórska, ul. Młynarska, ul. Jaśminowa, ul. Liliowa, ul. Ruciana, ul. Bluszczowa.
 10. W następną niedzielę po nabożeństwie różańcowym spotkanie wszystkich animatorów, zelatorów i przełożonych wszystkich wspólnot działających w naszej parafii w celu omówienia „opłatka”.
 11. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. …

Intencje zbiorowe:

 • Msza św. za śp. Mariana Stasickiego int. od sąsiadów z klatki 8.01. o godz. 630 i 9.01. o godz. 700.
 • Msza św. za śp. Andrzeja int. od rodziny ze Śląska 5.01. o godz. 630.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł: śp.. Wieczne odpoczywanie …

27 grudnia 2015|