Reportaż z misji w Brazylii

14-09-2013 rok;  “Gdzie nas posyła Jezus? Nie ma granic, nie ma ograniczeń: posyła nas do wszystkich. Ewangelia jest dla wszystkich, a nie dla niektórych.” Ojciec Św. Franciszek – 28.07.2013, Rio de Janeiro, wrzesień 2013 r., Brazylia

Reportaż z misji w BrazyliiKochani Przyjaciele,

Na początku tego listu po raz kolejny pragnę podziękować Wam za modlitwę za mnie i moich przyjaciół z Coroa da Lagoa, a także za wsparcie finansowe mojej misji. Dziś szczególnie zwracam się z wdzięcznością do Was, Drodzy Przyjaciele, dzięki którym mogłam uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Rio de Janeiro.

Było to niezwykłe i niezapomniane doświadczenie, które rozbudziło nowe pragnienia, radość i entuzjazm. Przed rozpoczęciem misji nie myślałam poważnie o możliwości wzięcia udziału w spotkaniach młodych z papieżem. Gdzie Salvador, a gdzie Rio! Wiedziałam, że moim miejscem na najbliższe dwa lata jest dzielnica, gdzie znajduje się Dom Serca, ale jednocześnie byłam świadoma, że niejedno może się wydarzyć. To poczucie było bardzo ekscytujące i pachniało obietnicą.

Historia, którą warto przeczytać:Reportaż z misji w Brazylii_14-09-2013

14 września 2013|