KSIĄŻKI o. Jamesa Manjackala u „Chrystusa Króla” w Sanoku

KSIĄŻKI O. JAMESA MANJACKALA, dostępne w zakrystii parafii pw. Chrystusa Króla w Sanoku (już w tygodniu po 13 kwietnia 2015 roku – można będzie nabyć po kosztach zakupu). Gorąco polecamy wybrane pozycje książkowe z uwagi na poruszane kwestie i treści, tak ważne dla każdego chrześcijanina, są to prawdziwe perełki z przesłaniem od BOGA, danym nam za pośrednictwem o. Jamesa Manjackala…

**************************************************************************

Poniżej prezentacji proponowanych pozycji książkowych informacja o najbliższych Rekolekcjach prowadzonych przez o.Jamesa Manjackala w Kielcach, w dniach od 14 do 17 maja 2015 roku.

**************************************************************************

A oto proponowane przez nas perełki książkowe autorstwa o.Jamesa Manjackala:

WIDZIAŁEM WIECZNOŚĆ

Według prawa starotestamentalnego grzech bluźnierstwa był karany śmiercią przez ukamienowanie. Ogłaszanie siebie Mesjaszem było traktowane, jako bluźnierstwo, chyba że rzeczywiście było się Mesjaszem.

KSIĄŻKI O. JAMESA MANJACKALA 1Podczas procesu Jezusa Kajfasz miał do wyboru dwie opcje: skazać Jezusa na śmierć lub uklęknąć przed Nim i oddać Mu hołd. Przez całe swe życie, aż po dziś dzień Jezus z Nazaretu, Chrystus, był sprawcą skrajnych podziałów. Ty również możesz Go uwielbić lub skazać go na śmierć.

Na stronach tej książki odnajdziesz podobne znamię. Musisz potępić tę książkę, jej autora i odrzucić wszystkie jego słowa lub upaść na kolana z podziwem dla światła i prawdy płynących z kart tej książki.

Doświadczenia o. Jamesa nie są nowością w Kościele, kilkoro świętych i mistyków miało podobne przeżycia potwierdzające niezaprzeczalną prawdę o istnieniu życia po śmierci oraz że nasze dzisiejsze decyzje będą miały wpływ na wieczność. Jeśli poszukujesz lekkiej i przyjemnej lektury na temat pozytywnego myślenia o przyszłości, to odłóż tę książkę i zacznij szukać gdzie indziej.

Książka ta tylko wydaje się, jakby była zadrukowanym papierem. Jej kwintesencją jest ogień i błyskawica – ogień, który będzie cię palił w piersi już od pierwszej strony, ogień buntu i potępienia lub ogień wiary i miłości.

Lektura tej książki jest jak picie mocnego, wyśmienitego wina. Jest niezapomnianym doświadczeniem, które na zawsze pozostawi w tobie ślad. Czasami żałuję, że przeczytałem tę książkę. Nawet kilka miesięcy po lekturze wciąż czuję ten ogień palący mnie od środka, przemieniający i odnawiający moją osobę.

Tak, ja już ze swojej strony wybrałem: w modlitewnym zawierzeniu uklęknąłem z podziwu dla światła i prawdy. Teraz ty musisz dokonać wyboru.

dr Ricardo Febres Landauro

 

Proszę każdego czytelnika, aby przeczytał tę książkę w całości, a nie jedynie niektóre fragmenty dla zaspokojenia własnej ciekawości. Przeczytanie tylko części może doprowadzić do niepotrzebnych nieporozumień i wątpliwości. Modlę się, aby BÓG pobłogosławił wszystkich, którzy przeczytają tę książkę oraz tych, którzy zachęcili mnie i pomogli mi ją napisać. Obejmuję ich moją modlitwą.

o. James Manjackal

 

UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA PRAWA

(Katolicka książka na temat uzdrowienia drzewa rodzinnego)

 

Istnieje ścisły związek pomiędzy tym, co widzialne, a tym, co niewidzialne. Każdy bieg wydarzeń w świecie widzialnym ma swoje następstwa w rzeczywistości duchowej. Fakt, iż człowiek ma nikłe zdolności postrzegania rzeczywistości duchowych, nie umniejsza ich mocy ani wpływu na nawet najmniejsze szczegóły naszego codziennego życia.

KSIĄŻKI O. JAMESA MANJACKALA 2Niniejsza książka „Uwolnienie od przekleństwa Prawa”, uchyla zasłonę oddzielającą rzeczywistość widzialną od niewidzialnej, przybliża czytelnikom wiedzę potrzebną do zrozumienia, dlaczego tryby naszego życia zazębiają się w taki, a nie inny sposób, dlaczego rozmaite sytuacje powtarzają się wciąż na nowo, pozostawiając w naszych biografiach wyciśnięte ślady nieszczęść i słabości.

Ponadto, a może przede wszystkim, książka ta daje odpowiedzi i rozwiązania, umożliwiając czytelnikom naprawę biegu wydarzeń w obecnym ich życiu.

Książka, którą trzymacie w rękach, przedstawia niezwykle profesjonalne, dydaktyczne, wyczerpujące oraz pouczające podejście do kontrowersyjnego i niezasłużenie napiętnowanego tematu „grzechu, przekleństwa międzypokoleniowego i zadośćuczynienia w kontekście uzdrowienia „drzewa rodzinnego” („drzewa genealogicznego”). Nauczanie zawarte w tej publikacji może być porównane do rozkwitających pędów męki, ukrzyżowania i zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa, będącego znakiem sprzeciwu.

Dr med. R. Febres Landauro, Specjalista w dziedzinie psychiatrii i psychoterapii

 

TRZYDZIEŚCI TRZY MODLITWY CHARYZMATYCZNE

Książka ta jest reedycją książki „Charis Bhaven Prayers” rozpowszechnionej w tysiącach egzemplarzy w różnych językach w Indiach oraz poza jej granicami.

KSIĄŻKI O. JAMESA MANJACKALA 3O MODLITWIE – Być może w czasie odwleczona, w istocie swojej nagła i niespodziewana, jednak szybciej czy później, w taki czy inny sposób, odpowiedź z pewnością nadejdzie. Ani jedna łza brzemienna świętym smutkiem, ani jedno westchnienie świętego pragnienia, posłane w modlitwie do BOGA, nie będą nigdy stracone; lecz, w BOGU tylko znany i najlepszy sposób, powrócą w chmurach miłosierdzia spływając strugami łask i błogosławieństw na ciebie oraz na tych, za których się modlisz.

Dalej, zaprawdę powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie (Mt 18,19).

Módlmy się więc jedni za drugich, odnajdując siłę i odwagę w Panu.

o. James Manjackal

 

************************************************************************

KSIĄŻKI O. JAMESA MANJACKALA, dostępne już w następnym tygodniu (po 13 kwietnia 2015 roku), w zakrystii parafii pw. Chrystusa Króla w Sanoku i rozprowadzane po kosztach zakupu. Ideą tej akcji jest przybliżenie nam przesłania płynącego z kart zaproponowanych pozycji książkowych.

 ************************************************************************

WIDZIAŁEM WIECZNOŚĆ – 20 PLN

UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA PRAWA – 30 PLN

33 MODLITWY CHARYZMATYCZNE – 10 PLN

*************************************************************************

UWAGA – informacja dla zainteresowanych udziałem w rekolekcjach prowadzonych przez o.Jamesa Manjackala – są to zawsze jedyne w swoim rodzaju spotkania, przepełnione duchem Bożym, który towarzyszy „prorokowi” naszych czasów posłanemu, aby głosić ewangelię z mocą…

Rekolekcje w Kielcach

11 kwietnia 2015|