IV Niedziela Wielkiego Postu

30 marca 2014 roku; IV Niedziela Wielkiego Postu                            

  1. Dziś Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 1600.
  2. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Traugutta 17a kl. V i VI. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach.
  3. We wtorek i środę o godz. 1630 próby przed I Komunią św. Zapraszamy wszystkie dzieci w miarę możliwości z opiekunami.
  4. We środę, Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy św. wieczornej.
  5. Pierwszy czwartek miesiąca – dodatkowa Msza św. o godz. 1600 a po niej wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji. Pół godz. przed Mszą św. różaniec w intencji pokoju na świecie i nabożeństwo pierwszoczwartkowe.
  6. Pierwszy piątek miesiąca – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.: 730, oraz o godz. 1600 zakończone komunią św., i o  1730. Możliwość spowiedzi w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 1600. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. wieczornej. Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 800.
  7. Pierwsza sobota – nabożeństwo ku czci M.B. po Mszy św. wieczornej.
  8. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego osiedla będzie w piątek przed niedzielą palmową tj.11 kwietnia o godz. 1830, w intencji dobrej spowiedzi wielkanocnej i chrześcijańskiego przeżycia Świąt dla wszystkich parafian.
  9. Spowiedź świąteczna całej parafii w sobotę przed niedzielą palmową tj.12 kwietnia od 830.

10. Przed świątynią rozprowadzane baranki wielkanocne. Cena baranka 5 zł. Dochód przeznaczony na Caritas.

11. Przy wyjściu ze świątyni ministranci rozprowadzają gazety katolickie. Zachęcamy do zapoznania się z dobrą prasą religijną.

Intencje:

Msze św. gregoriańskie. Za śp. Zofię Bluj od 1.04.
Msza św. z Róży św. Weroniki o Boże błog. i opiekę NMP oraz potrzebne łaski dla sióstr z róży i ich rodzin 2.04 o godz. 1800.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: + Jerzy Górski z ul. Krasińskiego, + Józef Skubiński z ul. Langiewicza i Krystyna Wójcik z ul. Sadowej. Wieczne odpoczywanie

30 marca 2014|