IV Niedziela Wielkanocy

04 maja 2014 roku; IV NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 1615. Nabożeństwa majowe w tygodniu przed Mszą św. o godz. 1730.
  2. W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy dzisiaj rocznicę I-szej Komunię św. Prosimy o modlitwę  w intencji dzieci i ich rodzin.
  3. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitwy o Powołania do służby w Kościele. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania.
  4. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Traugutta 21 kl. VII i VIII. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na biedne kościoły, za tydzień na potrzeby naszej świątyni.
  5. We środę nowenna do MB. Nieust. Pomocy przed Mszą św. w czasie majówek.
  6. We środę przeżywać będziemy wizytację kanoniczną naszej parafii. Przybędzie do nas J.E. Ks. Bp Adam Szal. Program wizytacji na stronie parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na to spotkanie ze swoim Pasterzem.
  7. Rektorat WSD w Przemyślu zawiadamia o święceniach diakonatu naszego parafianina kl. Sebastiana Lasoty.
  8. W piątek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Przypominamy, że w każdy czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu w naszej świątyni  od godz. 1700.
  9. Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz przekazał dla naszej parafii Relikwie św. Jana Pawła II. Uroczyste wprowadzenie relikwii do kultu w naszej świątyni będzie w najbliższą sobotę na Mszy św. o godz. 1800. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na to nabożeństwo, aby oddać cześć świętemu a zarazem honorowemu obywatelowi miasta Sanoka.

10. Od jutra Gimnazjaliści klas III rozpoczną swoje bezpośrednie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania spowiedzią św. od godz. 1600.

11. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W Niedzieli artykuł godny przeczytania: ”Pięćdziesiąt lat w służbie ludu” – ukazujący sylwetką Ks. Abp Józefa Michalika z racji 50 rocznicy święceń kapłańskich.

Intencje:

Msza św. za śp. Adama Borys int. od koleżanek żony 12.05. o godz. 1800.
Msza św. o Boże błog. Dla Ojca św., Ojczyzny, TV Trwam , dla członków Koła i ich rodzin oraz Ks. Asystenta 15.05. o godz. 1800

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp. Mieczysław Gadomski z ul. Sierakowskiego, śp. Władysław Lisowski z ul. Dembowskiego. Wieczne odpoczywanie …

10 maja 2014|