II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2018 r.

 1. Dzisiaj o godz. 1600 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy. Także dzisiaj o godz. 1800 opłatek dla wszystkich wspólnot istniejących przy naszej parafii. Zapraszamy także wszystkich niezrzeszonych parafian, którzy chcą wspólnie pokolędować i radować się z narodzenia Pana.
 1. „Bóg zapłać” Rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z Sadowej 18a kl. I i II. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy Róży św. W Józefa Sebastiana Pelczara za ofiarę na kościół. Bóg zapłać! Za tydzień składka na ogrzewanie kościoła.
 1. We wtorek 16.01.2018r. Mszę św. o godz. 1800 odprawi O. Józef Witko i poprowadzi nabożeństwo w intencji o duchowe i fizyczne uzdrowienie.
 1. W środę po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
 1. W piątek, 19 stycznia, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji.
 1. W tym tygodniu będziemy kontynuować wizytę duszpasterską – „kolędę”, w następującym porządku:
  Poniedziałek – 15.01.2018r. – od godz. 1530
  ul. Sierakowskiego – bloki 5, 7, 9.
  Wtorek – 16.01.2018r. – od godz. 1530
  ul. Jabłoni 8 kl. 3 i 4.
  Jeżeli ktoś był nieobecny w czasie kolędy, a chciałby przyjąć kapłana, prosimy zapisać w zakrystii. Kolęda w tych domach będzie we wtorek.
 1. Komitet Budowy Pomnika św. Michała Archanioła Patrona Miasta Sanoka organizuje dzisiaj przed naszym kościołem kwestę na budowę tegoż pomnika, który zostanie postawiony na placu św. Michała Archanioła. Model pomnika jest przedstawiony na stoliku przed ołtarzem. 
 1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do lektury polecając w „Niedzieli” artykuł pt. „To Polacy otworzyli nową epokę w dziejach himalaizmu”. 

Intencje:
21.01.2018r. o godz. 1000.
Msza św. o Boże błog. dla Sióstr z Róży Św. Józefa, Sebastiana Pelczara

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł:
śp. Bogusław Górski z ul. Krasińskiego.
Wieczne odpoczywanie…

13 stycznia 2018|