II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

5 stycznia 2014 roku; II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. Dzisiaj, 5 stycznia, o godz. 1500 w dolnym kościele Misterium BożonarodzenioweJasełka” w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy wszystkich gości i parafian.
  2. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic o godz. 1630.
  3. Jutro, 6 stycznia – Uroczystość Objawiania PańskiegoTrzech Króli”. Msze Święte w porządku niedzielnym. Po każdej Mszy błogosławieństwo Kredy i kadzidła.
  4. Jutro, 6 stycznia, o godz. 1800 w dolnym kościele koncert kolęd w wykonaniu chóruSonores”, „Soul” i „Souliki”. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
  5. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców ul. Langiewicza 3 kl. I i II. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne, jutro taca przeznaczona na misje.
  6. Wizyta duszpasterska „kolęda” w tym tygodniu: verte!!!
  7. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy Świętej.
  8. W następną niedzielę po Mszy Świętej wieczornej w dolnym kościele spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup parafialnych. Liderów, Zelatorów, Prezesów wszystkich wspólnot zapraszamy na spotkanie organizacyjne dziś po różańcu.
  9. Przy wyjściu ze świątyni ministranci rozprowadzają gazety katolickie. Zachęcamy do zapoznania się z dobrą prasą religijną.

Intencje:

Msza św. z Róży św. Stanisława Kostki 12.01. o godz. 830.
Msza św. w int. Akcji Katolickiej 9.01. o godz. 1800.
Msza św. za śp. Władysława Hodyr int. od pracowników zakładu ZET 4 Stomil 10.01. o godz. 1800.
Msza św. za sp. Urszulę Gonet int. od Kręgów D.K. 11.01. o godz. 700.
Msza św. za śp. Marię Król int. od sąsiadów 8.01. o godz. 700 i 9.01. o godz. 700.

W tym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp. Zofia Bluj z ul.Dembowskiego, śp. Maria Król z ul.Chabrów, śp. Ireneusz Teodorowski z ul.Traugutta. Wieczne odpoczywanie

4 stycznia 2014|