II Niedziela Adwentu

10 grudnia 2017r.

  1. Dzisiaj Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 1600.
  1. We wszystkie dni Adwentu z wyjątkiem niedziel i jest sprawowana Msza św. o Matce Bożej zwana roratnią o godz. 600. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
  1. „Bóg zapłać” Rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 15a kl. V i VI.  Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dzisiaj  dzień modlitwy i solidarności z Kościołem na Wschodzie, zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołom. Za tydzień taca na ogrzewanie kościoła.
  1. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  1. Komenda Policji w Sanoku za naszym pośrednictwem informuje, że na naszym osiedlu nasiliły się działania osób wyłudzających pieniądze zwłaszcza metodą „na wnuczka” oraz innych złodziei. Policja prosi o szczególną ostrożność zwłaszcza osoby starsze i samotne.
  1. Dzisiaj młodzież rozprowadza wigilijne Świeca Caritas. Cena świecy to minimum 5 zł. Każda większa ofiara zasili fundusz duszpasterstwa dzieci i młodzieży w naszej parafii. W imieniu młodych składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” polecamy artykuły pt. „Jak Wierzyć? Cenne rady dla rodziców i młodzieży.
  1. Starosta Sanocki i Dyrektor Muzeum Budownictwa Ludowego zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim w Skansenie 17 grudnia od godz. 1200 – 1400. Szczegóły na plakatach.
  1. W następną niedzielę dzieci ze Szkolnego Koła Caritas będą rozprowadzać sianko na stół wigilijny. Złożone ofiary przeznaczają na pomoc biednym dzieciom.

Intencje:
– Msza św. w int. KSW 15.12. o godz. 1800

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu w naszej parafii zmarły:
śp. Agnieszka Kosmal z ul. Langiewicza
śp. Joanna Suwała z ul. Langiewicza
Wieczne odpoczywanie …

9 grudnia 2017|