ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

23 grudnia 2015 roku; ŻYCZENIA z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA i NOWEGO ROKU 2015; Zbliża się czas wyjątkowy dla nas wszystkich, Boże Narodzenie i Nowy Rok 2015. Na nadchodzące święta w imieniu swoim i całej mojej rodziny, w imieniu ks. Proboszcza Andrzeja Szkoły i wszystkich kapłanów naszej Parafii życzę Wam najdrożsi w Chrystusie Bracia i Siostry wesołych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, spędzenia tego szczególnego czasu w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Niech w tę Noc Betlejemską, w którą wypełniło się Słowo, znikną wszelkie smutki i trudności, konflikty i nieporozumienia. Niech Oblicze nowo narodzonego Pana w Waszym sercu przemienia każdy Wasz dzień, niech napełni Was radością i pokojem, miłością i jednością. Niech obfitość Jego darów i łask spłynął na Was i towarzyszą Wam na wszystkie dni Nowego 2015 Roku.

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 1

Chciałbym życzyć nam wszystkim, aby Nowy Rok 2015 był czasem pokoju i realizacji osobistych celów w tym tych najskrytszych i upragnionych.

Chciałbym życzyć nam, aby nasze wymarzone projekty mogły zakończyć się sukcesem.

Życzę nam wszystkim radosnych i spokojnych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Niech każdy dzień Nowego Roku 2015 będzie pełen radości i nadziei.

A najważniejsze, co możemy Wam i sobie życzyć, to przede wszystkim kroczenia drogą ukazaną nam przez Jezusa Chrystusa, drogą która prowadzi do domu Ojca.

Pamiętajmy, że Pan Jezus założył Kościół, by prowadzić nas do Nieba. Prośmy Niepokalaną Maryję, Matkę Kościoła by chroniła swe dzieci przed podziałami i herezjami.

Drodzy Przyjaciele, w ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku. Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.

Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzą:

Ks. Proboszcz Andrzej Szkoła

Kapłani naszej Parafii Chrystusa Króla

Administrator naszej parafialnej strony internetowej z Rodziną

24 grudnia 2014|