XXXIII Niedziela Zwykła

19 listopada 2017r. 

  1. Dzisiaj Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi połączone z Wypominkami o godz. 1600.
  1. „Bóg zapłać” Rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 15 kl. V i VI. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dzisiaj taca na potrzeby parafii. Za tydzień taca na pomoc dla Domu Księży Emerytów „Emaus”.
  1. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań połączona z nabożeństwem do św. Rity, w czasie nabożeństwa poświęcenie róż.
  1. Wychodząc z kościoła możemy nabyć Kalendarz Parafialny. Dochód zasili fundusz św. Mikołaja dla ministrantów, dzieci i młodzieży z naszych wspólnot parafialnych. 
  1. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla. W naszej parafii święto patronalne – Odpust. Do świętowania przygotujemy się przez 40-sto godzinne nabożeństwo. Rozpoczęcie nabożeństwa w piątek Mszą św. o godz. 1800. W Sobotę Msze św. o godz. 630, 700, 830, 1600 – dla dzieci, obowiązkowo dla kandydatów do bierzmowania ze wszystkich klas oraz o godz. 1800. W niedzielę Msze św. w porządku niedzielnym, natomiast serdecznie zapraszamy na Sumę odpustową o godz. 1130, modlitwie przewodniczyć będzie Ks. Dziekan dr Andrzej Skiba. 
  1. Od najbliższej soboty tj. 25.11.2017r. w naszej parafii rozpoczną się Katechezy Przedmałżeńskie, w dolnym kościele o godz. 1900. 
  1. W tym tygodniu Panowie Kościelny i Organista rozpoczną roznoszenie Opłatków Wigilijnych po naszej parafii. Tylko oni są do tego upoważnieni. Zapłata to dobrowolna ofiara. 
  1. Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza wszystkich parafian na oficjalną promocję nowej płyty Zespołu Wokalnego „Soul” pt. „Uwierz Polsko”, która odbędzie się dzisiaj o godz. 1700 w Sanockim Domu Kultury.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” polecamy artykuły pt. „Zagubiona Europa”. Ks. Kardynał Sarah przepowiada o znikaniu Boga i misji Polski w zdezorientowanej Europie.

 

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu w naszej parafii zmarły:
śp. Florianna Wąsowicz z ul. Sadowej
śp. Józefa Stafij z ul. Sierakowskiego.
Wieczne odpoczywanie


19 listopada 2017|