XXXIII Niedziela Zwykła

15 listopada 2015 roku;

 

 1. Dzisiaj różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 1615. W dni powszedni „Wypominki” o godz. 1740. Msza św. za zmarłych polecanych w „Wypominkach” w każdą sobotę listopada o godz. 1800. Zapraszamy do modlitwy za zmarłych.
 2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej o godz. 1800 w dolnym kościele odbędzie się wieczornica z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu Harcerzy z Sanockiego Hufca im. Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego. Serdecznie zapraszamy.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 31a, b, c. Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na kościół. Dziękujemy Róży św. Benedykta za ofiarę na witraż.
 4. Przed świątynią dzieci i młodzież rozprowadzają Kalendarz Parafialny na rok 2016. Zachęcamy do zakupu. Zapłatą jest dobrowolna ofiara, która zasili fundusz św. Mikołaja dzieci, młodzieży, scholii i ministrantów.
 5. Różaniec w dni powszednie prosimy rozpoczynać o godz. 1700.
 6. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
 7. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla. W naszej parafii odpust i rocznica konsekracji naszego kościoła. Do tej Uroczystości przygotują nas Rekolekcje Parafialne.
 8. Program:
  • Piątek – rozpoczęcie rekolekcji Mszą św. o godz. 1800.
  • Sobota – Msza św. za nauką ogólną o godz. 800 i 1000, następnie wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji, które zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500. Następnie o godz. 1600 Msza św. dla Młodzieży, na którą szczególnie zapraszamy Młodzież gimnazjalną w ramach przygotowania do Bierzmowania. Prosimy przynieść indeksy. Następnie Msza św. o godz. 1800 z nauką dla wszystkich.
  • Niedziela – Msze św. w porządku niedzielnym. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 1130 na którą wszystkich serdecznie zapraszamy. Rekolekcje wygłosi Ks. Marek Typrowicz, proboszcz z Ustrzyk Górnych. W niedzielę po każdej Mszy św. będziemy mogli złożyć ofiarę na ręce Ks. Marka przeznaczoną na rozbudowę Domu Rekolekcyjnego w Ustrzykach Górnych. Spowiedź w czasie Rekolekcji pół godziny przed Mszą św. i w czasie Mszy św.
 9. Ogłoszenia Społeczne 1,2,3.
 10. Katechezy przedmałżeńskie rozpoczną się w naszej parafii w sobotę 28.11.
  o godz. 1845 w dolnym kościele i będą w każdą sobotę do świat.
 11. Przypominamy, że w tym roku proponujemy, aby Msze św. Roratnie były zgodnie
  z tradycją i zasadą liturgiczną tzn. „o świcie” tj. o godz. 600.
 12. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. „Przemilczani wybitni Polacy za Granicą”, oraz „Sztuka Życia” wspomnienia o aktorze śp. Marku Perepeczko.

Intencje:

 • + Maria Preficz int. od Braci z Róży św. Jana z Dukli 21.11. o godz. 800.
 • + Janina Pastuszak int. od sąsiadów 17.11 o godz. 700, 19.11. o godz. 700 oraz int. od koleżanek 20.11. o godz. 700.
 • Ewa Klimkowska int. od pracowników Stomilu 19.11. o godz. 700.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarła: śp. Zofia Czebieniak-Kobylakiewicz z ul. Langiewicza. Wieczne odpoczywanie

14 listopada 2015|