XXXII Niedziela Zwykła

12  listopada 2017r. 

  1. Dzisiaj Nabożeństwo Do Bożego Miłosierdzia połączone z Wypominkami o godz. 1600.
  1. „Bóg zapłać” Rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 15 kl. III i IV. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za tydzień taca na potrzeby parafii. Został zamontowany nowy witraż przedstawiający św. O. Pio. Znajduje się w oknie przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy do oglądania. Ofiarodawcom w imieniu całej społeczności parafialnej dziękujemy. Serdeczne Bóg zapłać!
  1. Z racji Święta Niepodległości dzisiaj o godz. 1800 w dolnym kościele odbędzie się Koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu sanockich Harcerzy. Serdecznie zapraszamy.
  1. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  1. Wychodząc z kościoła możemy nabyć Kalendarz Parafialny. Koszt wydruku to 5 zł. Jednak nie stawiamy granicy hojności parafian. Dochód zasili fundusz św. Mikołaja dla ministrantów, dzieci i młodzieży z naszych wspólnot parafialnych. Drukarni „Piast Kołodziej” dziękujemy za nieodpłatne wykonanie kalendarza i przekazanie go młodzieży. Kalendarz uwzględnia nasze parafialne święta i wydarzenia. Jest w pięknej nowej szacie graficznej, bardzo praktyczny.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” polecamy artykuły pt. „Ocalmy Chrześcijan” – artykuł ukazuje bardzo trudną sytuację chrześcijan na Bliskim Wschodzie”.

 Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
Wieczne odpoczywanie …

12 listopada 2017|