XXXII Niedziela Zwykła

08 listopada 2015 roku;

 

 1. Dzisiaj różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 1615. W dni powszedni „Wypominki” o godz. 1740. Msza św. za zmarłych polecanych w „Wypominkach” w każdą sobotę listopada o godz. 1800. Zapraszamy do modlitwy za zmarłych i ofiarowania Odpustów w ich intencji.
 2. Dzisiaj, po Mszy Świętej wieczornej, nabożeństwo ku czci Św. Gemmy Galgani a po nim Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o Uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 35a. W następną niedzielę taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Obecnie parafia jest zadłużona na 20 tyś. zł. Nową inwestycją, którą planujemy jest Kaplica Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu, w dolnym kościele.
 4. Przed świątynią dzieci i młodzież rozprowadzają Kalendarz Parafialny na rok 2016. Zachęcamy do zakupu. Zapłatą jest dobrowolna ofiara, która zasili fundusz św. Mikołaja dzieci, młodzieży, scholi i ministrantów.
 5. Różaniec w dni powszednie prosimy rozpoczynać o godz. 1700.
 6. We środę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny w naszym kościele o godz. 1000. Serdecznie zapraszamy. Prosimy, aby w tym dniu wywiesić flagi biało czerwone w naszych domach, mieszkaniach.
 7. We środę po mszy świętej wieczornej młodzież zrzeszona w naszej parafialnej grupie Wiara w Miłość zaprasza na program słowno-muzyczny z okazji 97 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
 8. Również w tym dniu Burmistrz Miasta Sanoka p. Tadeusza Pióro zaprasza na koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który odbędzie się 11. 11. o godz. 1800 w Sanockim Domu Kultury.
 9. W następną niedzielę o godz. 1800 w dolnym kościele odbędzie się wieczornica
  z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu Harcerzy z Sanockiego Hufca im. Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.
 10. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
 11. W czwartek 12 listopada po mszy świętej wieczornej spotkanie Członków Akcji Katolickiej.
 12. W tym roku proponujemy, aby Msze Święte Roratnie były zgodnie z tradycją i zasadą liturgiczną tzn. „o świcie” tj. o godz. 600. W związku z tym wszystkie Msze św. zamówione na godz. 630 zostaną przesunięte na godz. 600. Roraty rozpoczną się od Adwentu czyli od 30 listopada.
 13. Ze smutkiem informujemy, że nasza parafialna strona internetowa jest ciągle atakowana i psuta, prosimy o ostrożne i roztropne korzystanie z niej.
 14. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. „Gdy płonie kolebka chrześcijaństwa” oraz „Przystanek Niepodległość”.


Intencje:

 • +Kamil Deryło – od pracowników PZU – 10.XI – godz. 700;
 • +Jerzy Zielnica – od pracowników przychodni przy ulicy Lipińskiego – 10.XI – godz. 630;
 • +Joanna Zimoń – od sąsiadów – 13.XI – godz. 700;

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarły: śp. Joanna Zimoń z ul. Langiewicza i Ewa Klimkowska z ul. Sadowej. Wieczne odpoczywanie

7 listopada 2015|