XXXII Niedziela zwykła

       9 listopada 2014r.

 1. Dziś nabożeństwo –  Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych o godz.1615.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie i wystrój kościoła. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 22 kl. VII i VIII. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszej świątyni składane indywidualnie i od rodzin. Dziękujemy Róży św. Weroniki za ofiarę na kościół. W następną niedzielę taca na potrzeby naszej świątyni, a konkretnie na zapłacenie ubezpieczenia.
 3. Wypominki w dni powszednie 15 min. przed wieczorną Mszą św.
 4. We wtorek 11 XI Dzień Niepodległości. Msza św. w intencji  Ojczyzny w naszym kościele o godz. 900. Natomiast wieczorem o godz. 1900 w dolnym kościele program patriotyczny
  w wykonaniu Harcerzy Hufca Ziemi Sanockiej im. Ks. Harcmistrza Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w to  świętowanie. Szczegóły na plakacie. Nasz patriotyzm wyraźmy także przez wywieszenie flagi Biało – Czerwonej.
  IPN o/w Rzeszowie i Polskie Towarzystwo Historyczne o/ w Sanoku zapraszają na wykład dra Krzysztofa Kaczmarskiego „Roman Dmowski – budowniczy niepodległej Polski”
  w dniu 15 XI o godz. 1700 w Sali gabinetowej w podziemiach sanockiego zamku.
 5. Prosimy nadal o prowadzenie modlitwy różańcowej w intencji pokoju o godz. 1715.
 6. We środę  nowenna do M. B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych po Mszy św. wieczornej.
 7. W dniach 28-29 listopada organizujemy wyjazd do Torunia na obchody 23 rocznicy powstania Radia Maryja. Koszt pielgrzymki ok. 150 zł. Zapisy do 16 listopada w zakrystii lub kancelarii. Jeśli wyjazd dojdzie do skutku szczegółowy program zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 50 zł.
 8. W następną niedzielę w naszej parafii niedziela powołaniowa. Gościć będziemy Siostry Józefitki z Krakowa.
 9. Ogłoszenie o zbiórce zużytego sprzętu (verte).
 10.  Organizacje Społeczne i Charytatywne, które kwestowały na Sanockich Cmentarzach dziękują za naszym pośrednictwem wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary.
 11. Dzisiaj przed świątynią będzie prowadzona kwesta na rehabilitację dla chorej na SM naszej parafianki p. Zofii Kłodowskiej z ul. Cegielnianej.
 12. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie.  „Niedziela” i „Gość Niedzielny” – polecamy ciekawe artykuły min. ”Dokąd idziesz Polsko?”.
 13. Intencje:-Msza św.  w int. Akcji Katolickiej 13.XI o godz. 1800 ,– Msza św. za śp. Iwonę Ilnicką int. od koleżanek z pracy OSM Sanok 10.XI o godz. 1800– Msza św. za śp. Adama Góralskiego int. od Rodziny Podgórskich, Kozioł i Sasyn 10.XI o godz. 630 , – Msza św. za dusze w Czyśćcu cierpiące int. od Rycerstwa Niepokalanej 10.XI o godz. 1800.
 14. W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp Adam Węgrzyn z ul. Sadowej i śp. Marian Łakus z ul. Cegielnianej.  Wieczne odpoczywanie…
8 listopada 2014|