XXXI Niedziela Zwykła

5-listopada-2017r.

 

  1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe połączone ze zmianą tajemnic i Wypominkami o godz. 1600.
  1. „Bóg zapłać” Rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 15 kl. I i II. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  1. Wszystkich, którzy pragną odkryć i doświadczyć miłości Bożej, słuchać Bożego Słowa i ożywić swoją wiarę serdecznie zapraszamy na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się jutro, 6 listopada, o godz. 1845 w kościele.
  1. W środę po Mszy Świętej wieczornej, zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministranta.
  1. W sobotę 11 listopada modlimy się w intencji Ojczyzny. Msza św. za Ojczyznę w naszym kościele o godz. 1000. Serdecznie zapraszamy.
  1. Z racji Święta Niepodległości w następną niedzielę o godz. 1800 w dolnym kościele odbędzie się Koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu sanockich Harcerzy. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
  1. W dniach 30.06. – 7.07.2018r. planowana jest parafialna pielgrzymka do Medjugorije, chętnych prosimy o zapisy i informacje w zakrystii.
  1. Komenda Powiatowa Policji w Sanoku i Sanocki Uniwersytet III Wieku organizuje debatę społeczną nt. „Bezpieczeństwo osób starszych”, w dniu 8 listopada o godz. 1600 w PWSZ w Sanoku.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” polecamy artykuły pt. „Gender to zradykalizowana postać marksizmu” – rozmowa z dr Joanną Banasiuk, która tłumaczy min. czarne marsze kobiet. 
  1. W następną niedzielę będzie możliwość nabycia parafialnego kalendarza. Dochód zasili fundusz św. Mikołaja dla ministrantów, dzieci i młodzieży z naszych wspólnot parafialnych. 

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli:
śp. Józef Sobolak z ul. Traugutta,
śp. Tomasz Karasiński z ul. Sadowej,
śp. Stanisław Nasiadka z ul. Langiewicza,
śp. Emil Hydzik z ul. Kwiatowej,
śp. Stanisław Marczak z ul. Goslara.
Wieczne odpoczywanie

5 listopada 2017|