XXXI Niedziela Zwykła

30.10. 2016r.

 1. Dzisiaj nabożeństwo Adoracyjne od godz. 1500. O godz. 1615 – różaniec, serdecznie zapraszamy.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Langiewicza 7 klatki I i II.
 1. W poniedziałek X. mszę świętą o godz. 1800 odprawi O. Józef Witko w intencji o uzdrowienie duchowe i poprowadzi nabożeństwo adoracyjne z modlitwą o uzdrowienie.
 1. We wtorek (1.XI) Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele Msze św. w porządku niedzielnym. Nie będzie Mszy św. o godz. 1700. Msze św. na cmentarzach sanockich o godz. 1430a następnie procesja z modlitwą za zmarłych. W Uroczystość Wszystkich Świętych lub Dzień Zaduszny wierni mogą uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany tylko za zmarłych pod zwykłymi warunkami.
 1. We środę (2.XI) Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 630, 700, 830, 1000, 1600, 1800. Modlitwy za zmarłych tzw. „Wypominki” przez cały listopad w dni powszednie będą odprawiane o 1740 ponadto w każdą sobotę listopada o godz. 1800 będzie odprawiana msza święta w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. Kartki wypominkowe znajdują się na stolikach z tyłu świątyni. W środę msza święta wieczorna połączona z nowenną i odczytaniem próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 1. Od następnej niedzieli po każdej mszy świętej młodzież rozprowadzać będzie ścienne kalendarze parafialne na rok 2017. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na potrzeby dzieci i młodzieży z naszej parafii (Dziecięcej Betanii, Ministrantów i Lektorów oraz Grupy Młodzieżowej).
 1. Zarząd Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Sanoku oraz Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie im. Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego będą prowadziły na cmentarzach sanockich kwestę na cele statutowe tych organizacji.
 1. We czwartek o godz. 1500 w naszym kościele będzie odprawiona Msza św. ku czci Św. Huberta patrona leśników i myśliwych w ceremoniale myśliwskim. Zapraszamy.
 1. Pierwszy czwartek: Nabożeństwo pierwszoczwartkowe po wieczornej mszy świętej.
  Pierwszy piątek: Zapraszamy do spowiedzi w czasie porannych mszy świętych i po południu od godz. 1600. Dodatkowa msza święta o godz. 1600. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po mszy wieczornej. Chorych w domach odwiedzimy od godz. 800.
  Pierwsza sobota: Nabożeństwo różańcowe po wieczornej mszy świętej.
 1. Rodzice dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 1 organizują kiermasz alb komunijnych. Jeżeli ktoś posiada albę na sprzedaż lub chciałby odkupić używana zapraszamy w sobotę 5 listopada w godz. od 1100 – 1400.
 1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają prasę katolicką – polecamy Tygodnik Niedziela a w nim artykuł zatytułowany: „Wspominajmy żywych – nie umarłych” – poświęcony tajemnicy Świętych Obcowania.

Intencje zbiorowe:
+Zbigniew Bluj – msze święte gregoriańskie
od 1 listopada

+Stanisław Nykiel – msze święte gregoriańskie
od 1 listopada

+Marian Czubski – intencja z Róży św. Stanisława Kostki
31.X – godz. 1800.

+Wiesław Zapał – od kol. i kolegów syna Marcina z Gimnazjum nr 4 w Sanoku
3.XI – godz. 1800.

W intencji członków Róży św. Heleny oraz ich rodzin
3.XI – godz. 1800.

Miłosierdziu Bożemu polećmy naszych bliskich zmarłych.
Wieczne odpoczywanie…

30 października 2016|