XXVIII Niedziela Zwykła

13 październik 2013 roku; XXVIII Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś nabożeństwo różańcowe wspólne dla dzieci i dorosłych o godz. 1615. W dni powszednie różaniec dla dzieci o godz. 1600 dla wszystkich o godz. 1730.
  2. Dziś Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na pomoc młodzieży zdolnej z biednych rodzin.
  3. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Liliowej. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach.
  4. Ogłoszenie Stowarzyszenia im. Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego …(verte).
  5. We wtorek o godz. 1800 zapraszamy na uroczystą Mszę św. dziękczynną ku czci Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego z racji 5 rocznicy ogłoszenia Św. Zygmunta współpatronem miasta Sanoka. Po Mszy ucałowanie relikwii św. Zygmunta. Do jutra trwają zapisy na pielgrzymkę do Lwowa. Wyjazd do Lwowa w sobotę, 19 października, o godz. 330 z pod Kauflandu.
  6. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy Świętej.
  7. W piątek święto św. Łukasza modlimy się w intencji służby zdrowia.
  8. Dnia 17 października organizujemy wyjazd do Polańczyka do Sanktuarium Matki Boskiej Pięknej Miłości na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 1730.
  9. Znana jest już data kanonizacji Jana Pawła II. Planujemy wyjazd z parafii na tą uroczystość. Prosimy o chętnych na wyjazd o zapisy w zakrystii.

10. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela” Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy piękny artykuł pt. „Dzień Maryjny Roku Wiary”.

 

Intencje:

Msza św. w int. Akcji Katolickiej w poniedziałek o godz. 1800.

 

12 października 2013|