XXVIII Niedziela Zwykła

11 października 2015 roku;

 

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1615. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie w naszym kościele o godz. 1630 dla dzieci o godz. 1730 dla wszystkich. Zachęcamy parafian do udziału w tych nabożeństwach.
 2. Dzisiaj obchodzimy XV Dzień Papieski pod hasłem; „Jan Paweł II – Patron Rodziny. Po Mszy św. są zbierane do puszek ofiary na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która funduje stypendia dla młodzieży uzdolnionej z ubogich rodzin. Za tydzień taca na potrzeby naszego kościoła.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 41 kl. I i II. Dziękujemy za ofiarę na nasz kościół Wspólnocie Odnowy w Duchu Św.
 4. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania.
 5. W poniedziałki i czwartki o godz. 1840 w kościele są głoszone katechezy neokatechumenalne. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do ich przeżycia.
 6. ŚDM 2016 – verte.
 7. OO. Franciszkanie zapraszają na spotkanie Rejonowej Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, które odbędzie się 16 X. o godz. 1800, szczególnie członków i kandydatów Krucjaty
  i wszystkich zainteresowanych tematem trzeźwości.
 8. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. „Gdy dziecko Traci Wiarę”. Artykuł podpowiada, co robić w takiej sytuacji.

Intencje:

 

 • Msza św. w int. o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie i w naszych sercach ofiaruje Rycerstwo Niepokalanej 12.10. o godz. 1800.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp. Jerzy Zielnica z ul. Kiczury, śp. Maria Klimkowska z ul. Sadowej, śp. Janina Pastuszak z ul. Langiewicza, śp. Izabela Filip z ul. Cegielnianej. Wieczne odpoczywanie

11 października 2015|