XXVIII Niedziela zwykła

  12 października 2014r.

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe dla wszystkich (dzieci i dorosłych) o godz.1615. W tygodniu różaniec dla dzieci o godz. 1630 oraz o godz. 1730. Zachęcamy do odmawiania modlitwy różańcowej.
 2. Dzisiaj przeżywamy  XIV Dzień Papieski pod hasłem „ Świętymi Bądźcie”. Przed świątynią można złożyć ofiarę do puszki na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”  wspomagającą kształcenie młodzieży z ubogich rodzin.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 20 kl. III i IV. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni. Taca w następną niedzielę na potrzeby naszej parafii tzn. na zapłacenie nowego wzmacniacza i mikrofonów zamontowanych w minionym tygodniu. Dziękujemy Róży św. Józefa Sebastiana Pelczara za ofiarę na kościół.
 4. We środę  nowenna do M. B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych połączona z różańcem.
 5. W następną niedzielę rozpoczynamy drugi etap formacji neokatechumenalnej. Szczegóły za tydzień.
 6. Parafia OO. Franciszkanów w Sanoku zaprasza na Rekolekcje ewangelizacyjne 17 – 19 października, które odbywać się będą w budynku Szkoły Podstawowej nr 1. Rozpoczęcie – piątek 17.10 o godz. 1800. Szczegóły na plakatach przed świątynią.
 7. W sobotę wspomnienie św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia oraz w intencji Ks. wikariusza Łukasza z racji imienin.
 8. W najbliższą sobotę  o godz. 1830 w dolnym kościele wystąpi zespół Creative Quintet z Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku. W programie: utwory sławnych kompozytorów oraz muzyka filmowa. Szczegóły na plakacie. Po koncercie można będzie złożyć datek na działalność zespołu.
 9. Także w  sobotę Polskie Stowarzyszenie Diabetyków o. w Sanoku zaprasza na godz. 1100 na Msza św. w intencji diabetyków z naszego miasta, okazją jest Światowy Dzień Walki z Cukrzycą.

10. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy ciekawe artykuły min.  ”A co mi to da”. Próba odpowiedzi na przyczyny współczesnego kryzysu  wiary.

Intencje:

 • Msze św.  w int. sióstr  z Róży Św. Józefa Sebastiana Pelczara 19.10. o godz. 1700.
 • Msza św. za śp. Zofię Peretiatko z int. od sąsiadów z bloku 13.10. o godz. 700.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł: śp. Jan Zubik z ul. Liliowej . Wieczne odpoczywanie…

11 października 2014|