XXVII Niedziela Zwykła

06 październik 2013 roku; XXVII Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe wspólne dla dzieci i dorosłych o godz. 1615. Modlimy się
  w intencji Rekolekcji Ewangelizacyjnych w naszej parafii. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych. Dziś dzieci z klas II na Mszy św. o godz. 1700 otrzymają poświęcone różańce. Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami w dolnym kościele.
 2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Za tydzień Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na pomoc młodzieży zdolnej z biednych rodzin.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jaśminowej. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach. Przed świątynią ministranci kwestują na pomoc dla pokrzywdzonych chrześcijan w Syrii. Taca dzisiejsza na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 4. We wtorek 8 października Ks. Dziekan Andrzej Skiba zaprasza nas na godz. 1730 do kościoła Farnego na powitanie Figury św. Michała Archanioła z Sanktuarium w Monte Santo Angelo we Włoszech. Szczegółowy program w gablocie.
 5. We wtorek o godz. 1800 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną ku czci Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego z racji 5 rocznicy ogłoszenia Św. Zygmunta współpatronem miasta Sanoka.
 6. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy św.
 7. W czwartek o godz. 815 Msza św. w intencji uczniów i nauczycieli SP Nr 4 z racji Dnia Patrona Szkoły. Zapraszamy.
 8. UWAGA: Dzieci, które w tym roku uczęszczają do I-szej klasy Szkoły Podstawowej, przystąpią do I-szej Komunii Świętej w klasie III. Jest to decyzja odgórna związana z reformą programową.
 9. Spotkanie Grupy AA w II i IV sobotę miesiąca po Mszy św.

10. Znana jest już data kanonizacji Jana Pawła II. Planujemy wyjazd z parafii na tą uroczystość. Prosimy o chętnych na wyjazd o zapisy w zakrystii.

11. W piątek o godz. 1730 w Szkole Podstawowej Nr 4 rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. – Świadectwo…

12. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela” Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy piękny artykuł pt. „Matka Papieża”.

Intencje:

Msze św. Gregoriańskie za śp. Rozalię Tkacz od 7. X.
Msze św. Gregoriańskie za śp. Marię Bieleń od 7.X. int. od siostry Jadwigi.
Msza św. w int. Akcji Katolickiej 10.X. o godz. 1800.
Msza św. za sp. Stanisławę Jaworską 8.X. o godz. 700, int. od sąsiadów.
Msza św. z Róży św. Elżbiety 9.X. o godz. 1800.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarła: śp. Senkiewicz Roman z ul. Cegielnianej
i śp. Pryszcz Kamil z ul. Sadowej. Wieczne odpoczywanie

 

 

6 października 2013|