XXVIII Niedziela Zwykła

15  października 2017r.

  1. Trwa Maryjny miesiąc październik. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.00. W dni powszednie Nabożeństwa Różańcowe ze szczególnym udziałem dzieci o godz. 1630, a o godz. 1730 różaniec dla wszystkich. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. W następną niedzielę Różaniec połączony z nabożeństwem do św. Rity.
  1. „Bóg zapłać” Rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 13A kl. I i II. Dzisiejsza składka na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy Róży św. Teresy od Krzyża za ofiarę na potrzeby kościoła.
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej wieczornej, w czasie której będą odczytane prośby i podziękowania. W środę po Mszy świętej zbiórka dla lektorów.
  1. W środę święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby.
  1. W piątek X. o godz. 1730 w SP nr 4 rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne dla wszystkich parafian. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym ważnym wydarzeniu duchowym w życiu naszej parafii. Szczegółowy program mamy na broszurach przy drzwiach świątyni, w Internecie i plakatach.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do lektury prasy W „Niedzieli” polecamy artykuły pt. „Nie znałem O. Maksymiliana” – Rozmowa z Adamem Woronowiczem – odtwórcą głównej roli w filmie „Dwie Korony”.
  1. Prosimy wszystkich parafian o zgłoszenie w zakrystii chęci przyjęcia na noclegi w czasie maryjnych rekolekcji ewangelizacyjnych w naszej parafii.

Intencje zbiorowe:

– Z Róży św. Moniki – 17.X. o godz. 630
– Z Róży św. Andrzeja Boboli – 20.X. o godz. 1800.
– W piątek 20.X. o godz. 1800 0 Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
dla uczestników „Różańca do granic” w Wetlinie z dnia 7 października.

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli
śp. Adam Peretiatko z ul. Sadowej
śp. Krystyna Krystyńska z ul. Traugutta
śp. Czesława Sobolak z ul. Wiśniowej.
Wieczne odpoczywanie

14 października 2017|