XXVI Niedziela Zwykła

29 września 2013 roku; XXVI Niedziela Zwykła


  1. Dziś nabożeństwo nieszporów o godz. 1630. Modlimy się w intencji Rekolekcji Ewangelizacyjnych w naszej parafii.
  2. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jabłoni 8 kl. III i IV . Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach.
  3. Zbiórka dla ministrantów w poniedziałek o godz. 1800.
  4. We wtorek, 1 października początek nabożeństw październikowych. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach, a tych którzy napotkają jakiekolwiek przeszkody, do odmawiania Różańca w rodzinach lub indywidualnie. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie dla dzieci o godz. 1600, dla wszystkich o godz. 1730.
  5. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy św.
  6. Pierwszy czwartek – dodatkowa Msza św. o godz. 1600, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec dla dzieci, po nim adoracja do 1730 i nabożeństwo różańcowe połączone z pierwszo-czwartkowym.
  7. W czwartek przed klasztorem OO. Franciszkanów o godz. 1600 błogosławieństwo opiekunów zwierząt.
  8. Pierwszy piątekokazja do spowiedzi w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 1600. Dodatkowa Msza św. o 1600, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec dla dzieci oraz adoracja do 1730 i nabożeństwo różańcowe połączone z pierwszo-piątkowym. Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 800.
  9. Pierwsza sobotaostatnie nabożeństwo Fatimskie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1800. Różaniec dla dzieci o godz. 1600.

10. Grupa „Wyzwolenie” z uzależnienia alkoholowego będzie miała swoje spotkania w I i IV sobotę miesiąca. Najbliższe spotkanie 5 i 19 października. Jest to grupa o charakterze otwartym. Każdy, kto czuje taką potrzebę może do niej należeć. Zapraszamy. Spotkania będą się odbywać po Mszy św. wieczornej.

11. Ogłoszenie z Urzędu Miasta Sanoka (verte).

12. Ogłoszenie Ks. Biskupa Adama Szala (verte).

13. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela” Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy min. artykuł pt. „Stop dyktaturze mniejszości”.

Intencje:

Msza św. z Róży św. Weroniki 5.10. o godz. 1800.
Msze św. Gregoriańskie za śp. Józefa Świdnickiego od 1. 10. 2013r.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarła: śp. Janina Sieczkowska z ul. Biała Góra. Wieczne odpoczywanie

29 września 2013|