XXVII Niedziela Zwykła

05 października 2014 roku

                  

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe dla wszystkich (dzieci i dorosłych) o godz.1615.  W tygodniu różaniec dla dzieci o godz. 1630 oraz o godz. 1730. Zachęcamy do odmawiania modlitwy różańcowej.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 20 kl. I i II. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni. Taca dzisiejsza na seminarium duchowne w Przemyślu.
 3. We środę nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych połączona z różańcem.
 4. W następną niedzielę będziemy przeżywać XIV Dzień Papieski pod hasłem „ Świętymi Bądźcie” Planujemy okolicznościowe kazanie, które wygłosi zaproszony kapłan oraz spotkanie z p. Zygmuntem Romanowskim, który podzieli się świadectwem wdzięczności Bogu za dar życia i cudownego uzdrowienia. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na jego program słowno muzyczny. Można będzie złożyć ofiarę do puszki na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspomagającą kształcenie młodzieży z ubogich rodzin.
 5. Parafia OO. Franciszkanów w Sanoku zaprasza na Rekolekcje ewangelizacyjne 17 – 19 października, które odbywać się będą w budynku Szkoły Podstawowej nr 1. Rozpoczęcie – piątek 17.10 o godz. 1800. Szczegóły na plakatach przed świątynią.
 6. Ogłoszenia społeczne …
 7. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy ciekawe artykuły pt. ”Recepta na rodzinę”.

Intencje:

 • Msze św. w int. Akcji Katolickiej 9.10. o godz. 1800.
 • Msze św. gregoriańskie za śp. Tadeusza, Kazimierę i Jerzego Garków od. 6.10.
 • Msza św. za śp. Zofię Ozóbko int. od sąsiadów z klatki 8.10 i 10.10. o godz. 700.
 • Msza św. o Boże błog. i opiekę NMP dla dzieci i pracowników przedszkola nr 2, 12.10. o godz. 1000.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł: śp. Jerzy Sabat z ul. Dembowskiego. Wieczne odpoczywanie

4 października 2014|