XXV Niedziela Zwykła

24.09.2017r.

  1. Dzisiaj Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 1615. W sposób szczególny zapraszamy na nie osoby chore. Na zakończenie nabożeństwa będzie udzielone im indywidualne błogosławieństwo Najśw. Sakramentem. Msza wieczorna o godz. 1700.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 34 kl. VII i VIII. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dzisiaj taca na Diecezjalne Radio Fara.
  1. We wtorek po Mszy św. spotkanie z kandydatami na ministrantów. Wszystkich chłopców, którzy chcą wstąpić do Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii serdecznie zapraszamy.
  1. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej wieczornej, w czasie której są odczytywane prośby i podziękowania. Serdecznie zapraszamy.
  1. We czwartek o godz. 1800 w kościele pierwsze spotkanie formacyjne dla Gimnazjalistów z kl. II i SP kl. VII.
  1. W piątek na godz. 1800 zapraszamy do kościoła młodzież z kl. III Gimnazjum na spotkanie formacyjne.
  1. W dni powszednie różaniec o godz. 1730. Prosimy, aby każdego dnia dołączać intencję o owocne przeżycie rekolekcji ewangelizacyjnych w naszej parafii, które odbywać się będą w dniach 20 – 22 października br. Już dziś zaplanujmy sobie czas, aby uczestniczyć w tych rekolekcjach, na które są zaproszeni wszyscy parafianie.
  1. W dniu 7 października organizujemy wyjazd na modlitwę „Różaniec Do Granic”. Nasza parafia udaje się do Wetliny. Zapraszamy na to wspólne pielgrzymowanie członków Róż Różańcowych i Wszystkich Parafian. Wyjazd o godz. 800 spod kościoła. Zapisy w Zakrystii. Koszt 20 zł. płatne przy zapisie.
  1. W następną niedzielę, po Mszach świętych, będą zbierane podpisy pod projektem wprowadzającym ochronę życia chorych dzieci przed narodzeniem. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest numer PESEL. Zachęcamy wszystkich do złożenia podpisu w obronie życia.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „Droga do emerytury” – Krok po kroku, p. minister Elżbieta Rafalska odpowiada jak zadbać o swoją emeryturę.

Intencje zbiorowe:
– O Boże błog. dla Sióstr i ich rodzin z Róży św. Benedykta – 1.10. godz. 1700

 

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu zmarł śp. Ks. Tomasz Grzywna z parafii Farnej.
Wieczne odpoczywanie…

23 września 2017|