XXV Niedziela Zwykła

20 wrzesień 2015 roku; 

 

 1. Dzisiaj Nabożeństwo w intencji powołań i za powołanych z naszej parafii za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II o godz. 1615. Po nabożeństwie ucałowanie Relikwii Św. J.P.II.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 47, kl. III i IV. Dzisiejsza taca na potrzeby naszego kościoła. Za tydzień na radio diecezjalne. Dziękujemy Różom św. Klary i św. Moniki za ofiarę na kościół.
 3. W poniedziałek święto św. Mateusza apostoła.
 4. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej zbiórka dla kandydatów na ministrantów – serdecznie zapraszamy chłopców z klas od III. S.P. !!!
 5. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania.
 6. W najbliższą sobotę 26 09. 2015r. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym. Serdecznie zapraszamy. Koszt wyjazdu 10 zł. Wyjazd o godz. 800. Zapisy w zakrystii.
 7. W następną niedzielę będziemy przeżywać „Niedzielę zaproszeń” na katechezy Neokatechumenatu, które będą w poniedziałki i czwartki w kościele po wieczornej Mszy Świętej.
 8. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. „Islam: Religia wojny czy pokoju?”.
 9. Przed kościołem wydawnictwo katolickie św. Pawła rozprowadza płyty CD
  z nagranym Pismem św. ST i NT oraz książki z czytaniami na każdy dzień na rok następny. O szczegółach opowie przedstawiciel Wydawnictwa.

 

Intencje: 

 • Msza św. za śp. Andrzeja Skórka int. od pracowników Regis 22.09. o godz. 1800.
 • Msza św. za śp. Marię Stach int. od kolegów z pracy syna 22.09. o godz. 630.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli (…)  Wieczne odpoczywanie (…)

19 września 2015|