XXIX Niedziela Zwykła

20 październik 2013 roku; XXIX Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe wspólne dla dzieci i dorosłych o godz. 1615. W dni powszednie różaniec dla dzieci o godz. 1600 dla wszystkich o godz. 1730.
 2. Dziś Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Pamiętajmy o modlitwie w intencji misji zwłaszcza o misjonarzach i misjonarkach z naszej parafii.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Rucianej. Taca z dzisiejszej niedzieli na budowę ogrzewania w naszym kościele.  Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach.
 4. We wtorek, 22 października, liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II, papieża.
  We czwartek przypada wspomnienie bł. Jana Wojciecha Balickiego.
 5. Bardzo prosimy członków chóru na spotkanie we wtorek o godz. 1900 – spotkanie ważne.
 6. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy św.
 7. W piątek 25 października przeżywać będziemy Sesję o Św. Ks. Zygmuncie Gorazdowskim – „Duchowość i działalność charytatywna”. Program Sesji: godz. 800 Msza św. pod przewodnictwem ks. Bpa Stanisława Jamrozka. godz. 900 Rozpoczęcie Sesji – powitanie gości, wystąpienia prelegentów (szczegółowy program w gablocie). Sesję organizuje Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie im. św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego.
 8. Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży „Betania” zaprasza na koncert z cykluWieczory Młodych Artystów” w sobotę 26 października o godz. 1900 w kościele. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 9. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na spotkania w każdą środę po Mszy św. wieczornej.

10. Serdecznie zapraszamy na spotkanie po rekolekcyjne wszystkie osoby, które chcą włączyć się w wspólnoty parafialne w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

11. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela” Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy piękny artykuł pt. „Zawód Misjonarz”.

 

Intencje:


Msza Święta w intencji „O uratowanie fabryki Autosan S.A. i dalszej produkcji autobusów„. Dzisiaj 20 października i w następną niedzielę 27 października 2013 r., o godz. 1130 oraz przez cały tydzień o godz. 1800.
Msza Święta dziękczynna z Róży św. Judy Tadeusza 27 października o godz. 1000.
Msza Święta o Boże błogosławieństwo „Dla Róży św. Brata Albetra” i ich Rodzin 22 października o godz. 1800.

 

20 października 2013|